архів. Франчук і решта..

..якось настирно просувають нам одну кандидатуру, вже кілька сесій поспіль, ігноруючи наявні вимоги закону. Таке враження, що нам його хочуть нав’язати, як щось вигідне лише їм, а не спільноті. Ця особа встигла зарекомендувати добре, як “господарника” і “керівника”, що вправно оббирав селище (опалення в садочку, прибиральня в бср, перекриття дахів багатоповерхівок, відсів у ями в асфальті і тд.). Був певний період, коли інтереси цього “добродія” перетнулись з місцевими, і почались тихі війни: то наслав перевірку, то повістку, то погрози і тд. А самим епічним “здобутком” для нашого смт в його особі стало чудо “кулінічів”. Звісно він відхрещується від звязку з цим ларькОм і навіть на тушіння пожежі прибіг не первим (другим), але …

..останні події змушують нагадати несвідомим громадянам з архівних записів.

дозвіл на ларьОк..


 фото актуального стану

..одного ранку раптово в смт.Борова виник цікавий об’єкт – ларьОк “Кулінічів”! Його таємно вночі привезли і поставили, а ранком вже питали тогочасного голову села про новобудову, а той зробив вигляд, що він взагалі того не відає (дослівно від депутата по округу №10). Цю споруду палили невідомі, пікетували відомі, потім знову був пікет проти «Кулинічів», вели розмови з “власниками” які потім казали що вони не власники (!). Навіть назву закладу що традиційно чіпляють на споруду, так і не встановили (чому?). Повне «інкогніто». Вкрай все таємниче і заплутано..

Тепер є протокол №6 від 25 червня 2015 року (дякувати робітникам селищної ради що надали відповідь на запит, оперативно), де на засіданні виконавчого комітету було погоджено рішення №3 “Про тимчасове розміщення пересувної споруди торгівельного призначення”. В рішеннні зазначено ТОВ “Кігічевське”, а вже тоді всі знали хто власники цього закладу (регіонали Януковича) і йшла війна з Росією (яку підтримували “риги” – основні спонсори-заколотники та сепаратисти), і певний час місцева влада чинила їм опір (є відео з сесій), але раптом капітулювала (невже корупція?). Та головне навіть не це, то вже на їх совісті, що погодили встановлення (фактично підтримали ворогів), а підписи – поіменне голосування тоді мабуть було відсутнє, головуючий ставить свій підпис під загальним рішенням, а повинен головувати Франчук А.М., але підпис не його! Зразок його підпису є на інших паперах, і вони відрізняються, що схоже на якусь махінацію або підробку документів (подлог рус. бомага не є дійсною, навіть є печатка). Мабуть тоді головував хтось інший, тому про споруду і не знав Франчук А.М., і рішення погодили без нього (порядного). Або він знав, але змусив підписати іншу особу поруч свого прізвища, щоб уникнути відповідальності у майбутньому…

..такі незрозумілі і дуже заплутані дії мають одну назву – махінації! Обрані нам особи для керування нашим н.п. відверто його грабували (а одна особа без згоди подєльніков таке не проверне, значить група), і наведені докази їхній дій – лише частка відомого, а тепер коли їх усуното від бюджетного корита, вони починають нервувати..

..доречі, власники земельної ділянки на якій встановлено цей ларьОк ті самі, що окупували автостоянку загального користуванняч на землях громади і навіть судились за неї (яка наглість). Ухвала суду була тут. Можливо їхні дії і не підпадають на порушення правил благоустрою, але іноді їх сміття знаходять далеко за межами смітника, вони раптово можуть розпочати несанкціоновані роботи і спилювати дерева, нищити зелені насадження, тому ці чергові факти вже не здаються випадковістю..

..нижче наведено фото паперів

..зразок підпису непорядного


..зразок підпису порядного

п.с.: Згідно з кадастром цільове призначення ділянки, яку забудували “кулінічами” має код 03.14. Згідно відповідної класифікациі цільове назначєїе звучить так: “для розміщення та постійної діяльності органів МНС” – ділянка міністерство надзвичайних ситуацій?

п.п.с: добре було б отримати від перелічених присутніх на виконкомі (згідно списку) пояснення, як таке рішення погодили, хто голосував “за” чи “проти”, і хто можливо отримав “подяку” за це.

п.п.с.: мені дорікали “что там 6 человек работу получілі, оні сем’ї своі кормят, как можно так себя вєсті?”. А коли нагадуєш їм, що філіжанка кави куплена в цьому закладі – то сплачена куля від сепаратистів у бік наших захисників! Що тут такий самий бізнес “на крові”, коли кошти з прибутку “кулінічів” йдуть на рахунок колоборантам, а ті підтримують сепарів! Але одразу чути знайоме: “гдє доказатєльства?..”

п.п.с.: найкраще про ситуацію описати словами Симона Петлюри: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”. (с)

пікетування «Кулинічів»..

..інший день пікетування, а проблема та сама – «Кулинічі»! Жодних протиправних дій або зазіхань на приватну власність, лише невеличкий плакатик з красномовним текстом, що повідомляє захожанам “вларьок”, що відвідуючи «Кулинічі» допомагаєте АпАлченІю дАнбаССа. Все. Іноді перехожі питали про написане, і їм надавалось пояснення, але перешкоджань відвідувачам ніяких не чинили і придбане там не відбирали.
Та все одно знаходились бики-оппоненти, що вважали себе більш правими іставали на захист “ларька”, пробували щимити активіста і видирати плакат. Але вони хутко зникали при появі групи підтримки, що оперативно виникала в такі слизькі моменти, і вже ніхто носа не казав – навіть працівники прилавку затихали, а міліціянти взагалі обходили стороною..
..розмови на кшалт “а ми тут прічєм? ми просто продавци” та “нам семью кормить нада, ето частная собственность” просто зайві, коли за їх підтримки відбувається таке неподобство, тож спробую провести зрозуміліші паралелі: під час війни окупант в нашому тилу створює власну мережу торгових закладів, а виручені кошти відправляє на закупівлю зброї, з якої стріляють в нас!
….якщо донести цю інформацію всім, відвідувачі перестануть нести свої кошти посередникам вбивців наших вояків!
..наших воїнів ми одягаємо-обігрівємо-забезпечуємо усім можливим, бо вони боронять наш мир і нашу землю, а хтось бажає іншого..

..в тексті відсутні заклики до знищення ларька або протиправних дій, тож у разі виникнення подібного, прошу про це знати.

..нижче фото:

захисниця ларька


типовий відвідувач. Був трохи не чемний. Вів сепаратиські розмови. Провели розяснювання – пішов до середини і демонстративно придбав хлібця. Запам’ятайте його! Іноді торгує на базарі рибою – не купуйте її в нього. Був на підпитку і за кермом…


підтримка


міліція


..плакатик


..будиночок без жодних назв. Повне “інкогніто”..

 

..зверніть увагу на пікетувальника, який через кілька років вже буде відстоювати інтереси свого противника. Парадокс..

 

кара повістками? додаток..

..новина виявилась цікавою, одразу пішла реакція, що лише підтвердило підозри. Нижче текст листа від Анатолія Франчука, де перераховані прізвища молодих людей, яких вони бажали відправити у військо (щоб не заважали). Знайдіть серед них автора допису…

..і як повинні до цього “листа” від Франчука віднестись зазначені люди? Був би честним і відвертим, і власним позитивним прикладом очолив би цей список. Доречі: і як там справи з дтп?..

спроба «круглого столу»..

Як уже повідомлялося, 03.07.2015 відбулися збори громади. Одне з питань, які були підняті, – це мораль та здоров`я молоді селища. «Громадський актив Борової», розуміючи важливість цього питання, звернулись до адміністрації Борової  з ініціативою створення круглого столу.

Завданням робочої групи буде введення  заборони на торгівлю алкогольними напоями у нічний час у всіх торгівельних точках на території Борової.  Проблема актуальна та важлива.

Але починання активістів знову наштовхнулися на саботаж голови селища. А.Франчук не лише відмовив Громадській організації у співпраці в проведенні «круглого столу», а й знову опустився до банальних погроз.

Висновки робити громаді. Відео додається.

текст і матеріал надано авторами відео.

цікавий кандидат

..нещодавно відбулась чергова сесія бср – сесія N26 скликання VII, яка яскраво продемонструвала нагальний стан справ, негативну заангажованість частини депутатів, їх абсолютну безрозбірливість у депутатській роботі і відстороненість від життя селища, нерозуміння простих питань бюджету і тд.
Але був один важливий момент, котрий вважався певними колами вже “рішонним” – це обрання “нової” кандидатури на вакантне місце, що виникло після заяви. Чутки принесли прізвище, а його присутність на сесії і наступні слова лише підтвердили той факт – нам хочуть знову впарити Франчука!

..якщо хто забув, це той сами персонаж, що вже балотувався на посаду голови бср (обіцянки), був ним (гарна стаття), має чудового сина (фатальне дтп), наробив чимало різних справ (лорьОк, повістки, круглий стіл, сторив самооборону), декларував свої статки,  і програв на наступних виборах. Ще є чутки про цікаво перекриті дахи багатоповерхівок,  проведені земельні приватизаційні питання у селищі, ремонти опалень у днз, іноваційно-кошторисно ремонтовані шляхи відсівом і тд. Навіть коли громада сама згуртувалась і почала самостійно ремонтувати шляхи, що виходило значно дешевше і вигідніше, усіляко протидіяв іініціативі. Верхом “благочиння” за своєї каденції вважається той день, коли Франчук почав претендувати на гроші зібрані активістами на підтримку воїнів в ато! 

..якщо хтось хоче розповісти про порядність і високу духовитісь цього персонажа, то будь-ласка, але моя думка незмінна: цей пенсіонер уже все всім доказав хто він є, і якщо хто цей політичний кадавр змушує рухатись і висуватись на посаду у бср – той повний йолоп!

п.с.: є чутки, що сунуть його з Фастова, навіть назвали прізвища, і ці люди роблять ставку на нього. Цікаво почути їх аргументи…

п.п.с.: стосовно раптової сесії бср, на якій можуть обрати на вакансію, то жодних анонсів і погоджень нема, і її проведення буде нелегітимним. Але хіба то зупиняло картавенького і його друзів?

кому цікаво дані з цвк на кандидата: Франчук Анатолій Миколайович

п.п.п.с.: як доповнення про комуністичне минуле кандидата є “ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗАСУДЖЕННЯ КОМУНІСТИЧНОГО ТА НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТИЧНОГО (НАЦИСТСЬКОГО) ТОТАЛІТАРНИХ РЕЖИМІВ В УКРАЇНІ ТА ЗАБОРОНУ ПРОПАГАНДИ ЇХНЬОЇ СИМВОЛІКИ»” – “6) висування кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови від місцевої організації партії, яка здійснює пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, їхньої символіки та щодо якої в установленому Кабінетом Міністрів України порядку прийнято рішення про невідповідність її діяльності, найменування та/або символіки вимогам Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”; – бувших комуняк небува..

 

…це поверхневий погляд в архів, глибин там достньо, щоб згадати, як депутати гуртом проти стояли до цього теперішнього кандидата, а тепер чогось вирішили його обрати. І він мабуть дійсно “гарний господарник”, мова про гроші тут не йде звісно, а от сталість у поглядах наших обранців втрачена.. займы онлайн без залога

Comments are closed.