Сіверський Станіслав Федорович.
Народився 2 грудня 1940 року в місті Дніпропетровськ. Мати працювала регентом в церкві, батько – машиніст паротяга. В 1948 році пішов в перший клас школи № 94 в місті Дніпропетровськ. Закінчив школу в 1958 році. В 1961 році пішов до лав радянської армії. Служив у групі радянських військ в Німеччині.
В 1966 році вступив до культурно-просвітнього училища міста Дніпропетровськ на диригентно-хоровий відділ. Після закінчення працював вчителем музики в селі Сухачівка, що на Дніпропетровщині. В 1969 році приїхав в смт. Борова. Працював в середній школі вчителем музики.
З 1970 року по 1974 навчався в Київському інституті культури на диригентно-хоровому відділі. Під час навчання працював керівником хору на заводі «Хімволокно». Після закінчення інституту повернувся в Борівську школу, де працював вчителем музики, організовував ансамблі учителів та був художнім керівником культури в селищі Борова. За час цієї творчої роботи вони скрізь посідали призові місця, як у районних, так і обласних конкурсах (у Білій Церкві, Ворзелі та ін.) З 1978 року по 1982 заочно навчався в Одеській Консерваторії на хоровому відділі.
Продовжував працювати на тих посадах, що були зазначені раніше, а також керівником хору (якому згодом присвоїли звання народного) заводу «Більшовик». Цей народний хор брав неодноразово участь у різних конкурсах. За час свого існування творчий колектив побував, зокрема, у Болгарії, Румунії
В літній час був незмінним директором піонерського табору у Боровій.
В 1992 році із власної ініціативи та при підтримці Київського обласного управління культури організував і відкрив в смт Борова Школу мистецтв. Ремонт в музичній школі було зроблено власними силами, кошти на придбання музичних інструментів та меблів виділила із власних фондів заступник по культурі й освіті Шевченко Валентина Іванівна. Директором у музичній школі був до 1997 року. Варті уваги спогади Станіслава Федоровича про організацію та навчання в згаданому навчальному закладі (див. стаття «Зі спогадів першого директора Борівської школи мистецтв Станіслава Сіверського».: fastiv.in.ua Фастів: Інтернет – портал міста. Головна »» Архівні номери газети «Перемога» № 26, 25 травня 2009 р.)
Впродовж 45 років діяльності викладача музики та співу виховав багатьох учнів, які продовжили навчання у профільних навчальних закладах і стали у майбутньому фахівцями музичного чи вокального мистецтва, зокрема, Ірина Фокта, Бондар Людмила. Має цілу низку нагород – грамоти.
Переніс інфаркт, а з 24 квітня 2009 року – інсульт. З тогу часу прикований до ліжка та знаходиться під постійним наглядом люблячої дружини лікаря вищої категорії Софії Федорівни.
Незважаючи на тяжку хворобу, творчість Сіверського Станіслава Федоровича продовжується і виражена у поезії, в якій багато віршів про Борову. У неї він щиро закоханий, тому і ллються ці рядки від самого серця і душі. Власне він, як митець, пише вірші впродовж багатьох років, але за відсутності спонсорів вони залишаються не надрукованими. З опублікованого й до сьогодні поки що залишається авторський вірш про голодомор, дещо публікувалося в газетах “Сіверщина” (на Чернігівщині) та “Кримська світлиця”(АРК) та популярними залишаються його авторський Гімн про Борову (слова і музика), музика на слова відомої поетеси – борівчанки Жук Світлани Михайлівни “Гарна жінка-українка” та “Про рушники”.
У грудні 2013 було нагороджено званням: Почесний громадянин селища Борова