цікавий кандидат

..нещодавно відбулась чергова сесія бср – сесія N26 скликання VII, яка яскраво продемонструвала нагальний стан справ, негативну заангажованість частини депутатів, їх абсолютну безрозбірливість у депутатській роботі і відстороненість від життя селища, нерозуміння простих питань бюджету і тд.
Але був один важливий момент, котрий вважався певними колами вже “рішонним” – це обрання “нової” кандидатури на вакантне місце, що виникло після заяви. Чутки принесли прізвище, а його присутність на сесії і наступні слова лише підтвердили той факт – нам хочуть знову впарити Франчука!

..якщо хто забув, це той сами персонаж, що вже балотувався на посаду голови бср (обіцянки), був ним (гарна стаття), має чудового сина (фатальне дтп), наробив чимало різних справ (лорьОк, повістки, круглий стіл, сторив самооборону), декларував свої статки,  і програв на наступних виборах. Ще є чутки про цікаво перекриті дахи багатоповерхівок,  проведені земельні приватизаційні питання у селищі, ремонти опалень у днз, іноваційно-кошторисно ремонтовані шляхи відсівом і тд. Навіть коли громада сама згуртувалась і почала самостійно ремонтувати шляхи, що виходило значно дешевше і вигідніше, усіляко протидіяв іініціативі. Верхом “благочиння” за своєї каденції вважається той день, коли Франчук почав претендувати на гроші зібрані активістами на підтримку воїнів в ато! 

..якщо хтось хоче розповісти про порядність і високу духовитісь цього персонажа, то будь-ласка, але моя думка незмінна: цей пенсіонер уже все всім доказав хто він є, і якщо хто цей політичний кадавр змушує рухатись і висуватись на посаду у бср – той повний йолоп!

п.с.: є чутки, що сунуть його з Фастова, навіть назвали прізвища, і ці люди роблять ставку на нього. Цікаво почути їх аргументи…

п.п.с.: стосовно раптової сесії бср, на якій можуть обрати на вакансію, то жодних анонсів і погоджень нема, і її проведення буде нелегітимним. Але хіба то зупиняло картавенького і його друзів?

кому цікаво дані з цвк на кандидата: Франчук Анатолій Миколайович

п.п.п.с.: як доповнення про комуністичне минуле кандидата є “ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗАСУДЖЕННЯ КОМУНІСТИЧНОГО ТА НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТИЧНОГО (НАЦИСТСЬКОГО) ТОТАЛІТАРНИХ РЕЖИМІВ В УКРАЇНІ ТА ЗАБОРОНУ ПРОПАГАНДИ ЇХНЬОЇ СИМВОЛІКИ»” – “6) висування кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови від місцевої організації партії, яка здійснює пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, їхньої символіки та щодо якої в установленому Кабінетом Міністрів України порядку прийнято рішення про невідповідність її діяльності, найменування та/або символіки вимогам Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”; – бувших комуняк небува.. взять деньги в долг на карту

Comments are closed.