запит від Франчука

..від голови селища Борова, у телефонній розмові, було отримано запит: куди діваються волонтерські кошти і чому громадська організація не зареєстрована в с.Борова? Відповідаю: кошти зібрані від благодійних внесків, за певний період, вказано на теренах сайту https://borova.org/. Напрямки витрат цих коштів також зазначені на цьому ресурсі, варто лише переглянути часопис, і звернутись до конкретних бійців про отриману допомогу. Це стосовно першого питаня, а на друге питання відповідь така: важливо те, що ти робиш, а не де зареєстрований!

..дивно, що ці питання виникли майже через рік, як волонтерство оформилось у громадське об”єднання на території нашого селища. Хоча до цього моменту існувало як розрізнений рух. І жодного разу ці питання, ніхто з односельців-благодійників до волонтерів не ставив, бо бачили роботу і розуміли її значення. Мабуть комусь ця діяльність сильно почала заважати, і ті краплі допомоги фронту вирішили перекрити, користуючись власною посадою? Побутовий сепаратизм? Дуже схоже..
Мабуть скоро вибори чи адміністративні переміни, що підштовнхнуло до активізації певних осіб, і хтось планує усунення опозиційних непідконтрольних громадських об”єднань та окремих людей, погрожуючи прокуратурою чи сбу в приватних бесідах, що зафіксовано неодноразово. Тепер чекати на компромат та обливання брудом?
Вважаю такі дії неприпустими і не гідними, як посадовця і людини..

адмін сайту borova.org : Гладченко Андрій

микрокредит

Comments are closed.