Революция

У березні 1917 року, невдовзі після падіння царату, українські партії сформували Українську Раду, на чолі з найвидатнішим діячем національно-визвольного руху, істориком Михайлом Грушевським. У червні Рада оприлюднила відозву про автономію, після чого було створено перший український уряд. Його головою став відомий письменник Володимир Винниченко (соціал-демократ).Спочатку Центральна Рада не висунула конкретних вимог щодо державної незалежності України, але домоглася важливих поступок Тимчасового уряду в Петрограді. В її руках зосереджувалася фактична влада, вона користувалася підтримкою більшості народу й навіть місцевих Рад. Такою була реальність, на яку мусив зважати Ленін; після жовтня 1917 року.22 січня 1918 року Центральна Рада проголосила Україну незалежною суверенною республікою, однак 12 лютого харківський маріонетковий уряд увійшов до Києва слідом за Червоною армією, а Центральна Рада переїхала до Житомира. Перший радянський уряд протримався лише кілька тижнів. Будучи майже відкритим ставлеником російського, хай би й революційного режиму, він заборонив українські школи, культурні заклади тощо. Однак урешті решт під натиском німецьких й австрійських військ більшовики змушені були відступити. У квітні 1918 року вони оголосили про розпуск свого українського радянського уряду. Центральна Рада відправила своїх делегатів до Бреста, де більшовики вели переговори з німцями, згідно з інструкціями Леніна, змушені були відмовитись від своїх претензій на Україну й беззастережно визнати її незалежність. Відтепер Україну експлуатували вже німецькі та австрійські війська (під виглядом союзників). Держави Центральної Осі прагнули використати її ресурси в останній фазі війни пройти Франції, Англії та Сполучених Штатів. 29 квітня І9І8р. ці держави організували в Україні державний, переворот. Генерал Павло Скоропадський проголосив себе гетьманом І правив до грудня, спираючись на російські елементи та заможні верстви населення. На фоні цих подій повертається у село В. Мотовилівка поміщик Тарнавський, він у травні місяці наклав контрибуцію в розмірі 400 тисяч карбованців з селян Казенної Мотовилівки і один мільйон з селян Великої Мотовилівки. Борова тоді входила до села Казенної Мотовилівки, контрибуція відносилась і до неї. Не сподіваючись, що влада довго втримається, Тарнавський, користуючись підтримкою Васильківської повітової і німецької жандармерії відбирав у селян хліб, корів, коней в рахунок неоплаченої контрибуції. Після краху Німеччини в листопаді 1916р. повстання проти Скоропадського швидко відновило в Україні республіку й Український Національний Союз оголосив про створення Директорії на чолі з Володимиром Винниченком, Симоном Петлюрою та Іншими.

Москва погодилася не втручатися у справи відновленої Української Народної Республіки. Вочевидь, Ленін поки ще не прийняв рішення про вторгнення в Україну.

Y a commandé ces source de l’article pour Cialis Générique achat, si son nom l’indique quelque chose près à l’érection, par contre nous vous permettons de commander ces médicaments de l’impuissance sans ordonnance auprès de nos pharmacies partenaires. Le partage de spécialistes du cancer érotique avec des attitudes sexuelles spécifiques peut montrer qu’ils sont en meilleure santé. Et pour le traitement des troubles sexuels est nécessaire de rechercher d’autres causes.


Залишити відповідь