дозвіл на ларьОк..


 фото актуального стану

..одного ранку раптово в смт.Борова виник цікавий об’єкт – ларьОк “Кулінічів”! Його таємно вночі привезли і поставили, а ранком вже питали тогочасного голову села про новобудову, а той зробив вигляд, що він взагалі того не відає (дослівно від депутата по округу №10). Цю споруду палили невідомі, пікетували відомі, потім знову був пікет проти «Кулинічів», вели розмови з “власниками” які потім казали що вони не власники (!). Навіть назву закладу що традиційно чіпляють на споруду, так і не встановили (чому?). Повне «інкогніто». Вкрай все таємниче і заплутано..

Тепер є протокол №6 від 25 червня 2015 року (дякувати робітникам селищної ради що надали відповідь на запит, оперативно), де на засіданні виконавчого комітету було погоджено рішення №3 “Про тимчасове розміщення пересувної споруди торгівельного призначення”. В рішеннні зазначено ТОВ “Кігічевське”, а вже тоді всі знали хто власники цього закладу (регіонали Януковича) і йшла війна з Росією (яку підтримували “риги” – основні спонсори-заколотники та сепаратисти), і певний час місцева влада чинила їм опір (є відео з сесій), але раптом капітулювала (невже корупція?). Та головне навіть не це, то вже на їх совісті, що погодили встановлення (фактично підтримали ворогів), а підписи – поіменне голосування тоді мабуть було відсутнє, головуючий ставить свій підпис під загальним рішенням, а повинен головувати Франчук А.М., але підпис не його! Зразок його підпису є на інших паперах, і вони відрізняються, що схоже на якусь махінацію або підробку документів (подлог рус. бомага не є дійсною, навіть є печатка). Мабуть тоді головував хтось інший, тому про споруду і не знав Франчук А.М., і рішення погодили без нього (порядного). Або він знав, але змусив підписати іншу особу поруч свого прізвища, щоб уникнути відповідальності у майбутньому…

..такі незрозумілі і дуже заплутані дії мають одну назву – махінації! Обрані нам особи для керування нашим н.п. відверто його грабували (а одна особа без згоди подєльніков таке не проверне, значить група), і наведені докази їхній дій – лише частка відомого, а тепер коли їх усуното від бюджетного корита, вони починають нервувати..

..доречі, власники земельної ділянки на якій встановлено цей ларьОк ті самі, що окупували автостоянку загального користуванняч на землях громади і навіть судились за неї (яка наглість). Ухвала суду була тут. Можливо їхні дії і не підпадають на порушення правил благоустрою, але іноді їх сміття знаходять далеко за межами смітника, вони раптово можуть розпочати несанкціоновані роботи і спилювати дерева, нищити зелені насадження, тому ці чергові факти вже не здаються випадковістю..

..нижче наведено фото паперів

..зразок підпису непорядного


..зразок підпису порядного

п.с.: Згідно з кадастром цільове призначення ділянки, яку забудували “кулінічами” має код 03.14. Згідно відповідної класифікациі цільове назначєїе звучить так: “для розміщення та постійної діяльності органів МНС” – ділянка міністерство надзвичайних ситуацій?

п.п.с: добре було б отримати від перелічених присутніх на виконкомі (згідно списку) пояснення, як таке рішення погодили, хто голосував “за” чи “проти”, і хто можливо отримав “подяку” за це.

п.п.с.: мені дорікали “что там 6 человек работу получілі, оні сем’ї своі кормят, как можно так себя вєсті?”. А коли нагадуєш їм, що філіжанка кави куплена в цьому закладі – то сплачена куля від сепаратистів у бік наших захисників! Що тут такий самий бізнес “на крові”, коли кошти з прибутку “кулінічів” йдуть на рахунок колоборантам, а ті підтримують сепарів! Але одразу чути знайоме: “гдє доказатєльства?..”

п.п.с.: найкраще про ситуацію описати словами Симона Петлюри: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”. (с) заём

Comments are closed.