ухвала від 8.12.2016

..оприлюднення ухвали суду від 8.12.2016, за позовом від Заславець О.В. до Борівської селищної ради, де попереднє рішення залишили незмінним. Тобто все питання звелось до банального: спритні ділки користуючись моментом вкрали в громади смт.Борова ласий шматочок землі, і почали заробляти на ньому, звісно без належних виплат до бюжджетів. Як бізнесмени – молодці, як громадяни – злодії, що й доведено. Тепер уточнення: мова йде про ділянку де Кадастровий номер:3224955300:01:003:0069, в описі вказано також Тип власності:Комунальна власність, Цільове призначення:03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, Площа:0.0652 га. Це те що повинно бути паркувальним майданчиком біля базару!

..тепер стає зрозумілим, хто вкрав нашу парковку і створив численні перепони в центрі смт.Борова для руху автотранспорту, набудувавши там столиків під торгівлю і наліпивши ларьки – мабуть позивач.
Той самий що вказано в паперах і чиє прізвище стоїть на всіх документах котрі є.

..тож спроба збирати кошти з того майданчику прирівнюється до здирництва, а ошукані торговці що сплачували це “мито” можуть збирача посилати до… власника землі: Борівської селищної ради.

..треба тепер прибрати ділянку, повернути їй попередній вид та призначення (типу статус-кво), а згодом далі будувати відносини, як годиться. займ онлайн

Comments are closed.