пікетування «Кулинічів»..

..інший день пікетування, а проблема та сама – «Кулинічі»! Жодних протиправних дій або зазіхань на приватну власність, лише невеличкий плакатик з красномовним текстом, що повідомляє захожанам “вларьок”, що відвідуючи «Кулинічі» допомагаєте АпАлченІю дАнбаССа. Все. Іноді перехожі питали про написане, і їм надавалось пояснення, але перешкоджань відвідувачам ніяких не чинили і придбане там не відбирали.

Та все одно знаходились бики-оппоненти, що вважали себе більш правими іставали на захист “ларька”, пробували щимити активіста і видирати плакат. Але вони хутко зникали при появі групи підтримки, що оперативно виникала в такі слизькі моменти, і вже ніхто носа не казав – навіть працівники прилавку затихали, а міліціянти взагалі обходили стороною..
..розмови на кшалт “а ми тут прічєм? ми просто продавци” та “нам семью кормить нада, ето частная собственность” просто зайві, коли за їх підтримки відбувається таке неподобство, тож спробую провести зрозуміліші паралелі: під час війни окупант в нашому тилу створює власну мережу торгових закладів, а виручені кошти відправляє на закупівлю зброї, з якої стріляють в нас!
….якщо донести цю інформацію всім, відвідувачі перестануть нести свої кошти посередникам вбивців наших вояків!
..наших воїнів ми одягаємо-обігрівємо-забезпечуємо усім можливим, бо вони боронять наш мир і нашу землю, а хтось бажає іншого..

..в тексті відсутні заклики до знищення ларька або протиправних дій, тож у разі виникнення подібного, прошу про це знати.

..нижче фото:

захисниця ларька


типовий відвідувач. Був трохи не чемний. Вів сепаратиські розмови. Провели розяснювання – пішов до середини і демонстративно придбав хлібця. Запам’ятайте його! Іноді торгує на базарі рибою – не купуйте її в нього. Був на підпитку і за кермом…


підтримка


міліція


..плакатик


..будиночок без жодних назв. Повне “інкогніто”..

взять займ онлайн

Comments are closed.