пікет проти "Кулинічів"

..нещодавно в нашому селищі було встановлено цікаву споруду, що одразу потрапила в центр подій і баталій, викликав чималі заворушення. Перше – це повне інкогніто власника, друге – ставлення до будівлі місцевої влади, третє – відношення оточуючих. Два первих пункта вийнятково в адмінплощині, там рано чи пізно про все стане зрозуміло, а от пункт номер три…

..реакція незабарилась: підпал і знищення невідомими, що нанесло збитків, але не зупинило власника. Цікаво себе вели місцеві “омбудсмени”, ціково говорили, навіть обвинувачували. Потім відбулась оперативна заміна ларька на аналогічний і ціліший, і заклад розпочав свою роботу, торгуючи хлібом-здобою і залучаючи до себе нових прихильників. Більшість відвідувачів просто користуються сервісом і споживають наїдки, і їм байдуже на головних власників і на що потім підуть ці кошти.
..така ситуація змусила активістів створити пікет проти “Кулинічів”, які доводять інформацію про справжніх власників заводу, і на що йдуть зароблені ними кошти. Фактично пояснюють наступне: ваші гроші витрачені в “Кулінічах” вертаються кулями в наших захисників!
..маємо приклади сутичок пікетувальників і окремих наших громадян, коли агресивними діями ставли на захист закладу, доводячи непричетність персоналу та ін. до обвинувачень у підтримці тероризму і сепаратизму. Вимагали доказів, документів, звертали увагу на “”форатожеянуковічаідітєєйопікетіруйте”, і навіть “атичєгонєнафронтє?”. Більшість горлохватів легко ідентифікували і провели з ними бесіду, а решта себе веде як “вата”…

..маємо намір отримати відповіді:
1. хто власник саме цього “ларька”?
2. чому і за яких підставин його вствановлено саме тут?
3. ким видано дозвіл?
4. хто підписав його?
5. що значить зелена смуга на асфальті навколо?
..список питань ширший, але вистачить і цих, тож адресуємо відповідальним особам.

..нижче наведено добірку матеріалів, стосовно теми “Кулинічів”, для розуміння:

Золотий батон Януковичу подарував «регіонал» Мисик

4107 0

З надійних джерел стало достеменно відомо, хто подарував Януковичузолотий батон. Це одіозний регіонал Володимир Мисик, власник ТМ «Кулиничі», бізнес-партнер сина Азарова. Зараз власник «Кулиничів» з усіх сил намагається перефарбуватися, щоб уникнути відповідальності та продовжити годувати Киян своїм неякісним хлібом. Дозволимо йому?

До-речі, користуючись нагодою і знаючи, що власник ТМ «Кулиничі» ще сьогодні прочитає цей пост, хочу звернутися до Володимира Мисика з вимогою негайно і по-хорошому прибрати з Києва свої незаконні кіоски, поки в нього ще є така можливість.

Володя, не зли Киян! Ми ж нічого не забули!
Краще забирайся геть з цієї країни, слідом за тим, кому ти дарував свої золоті батони. Мені тут підказують, що в Ростові та Москві дуже хочуть скуштувати продукцію ТМ «Кулиничі». Їдь, Володя, тебе там чекають!

 

Торгові точки ТМ «Кулиничі» встановлені незаконно


Кіоски скандально відомої торгової марки «Кулиничі», які недавно почали масово встановлювати в Києві – незаконні. Таку інформацію надала Голосіївська Районна Державна Адміністрація у відповідь на інформаційний запит громадянки Любові Глищук.

З інформації, яку надала Голосієвська РДА виходить, що жодного договору про пайовий внесок та довідки про функціональне призначення не видавалося. У половини МАФів взагалі немає жодних документів.

В районній адміністрації запевнили, що торгівельні споруди демонтують у 2014 році, коли з’являться перші кошти на їх демонтаж.

Нагадуємо що раніше кияни разом з націоналістами провели велику кількість акцій «Козацьких забав» проти ТМ «Кулиничі», під час яких незаконно встановленні МАФи були обклеєні наліпками та розмальовані написами «Власність партії регіонів», «Не купуй у бандитів» та іншими написами подібного змісту. Зі свого боку громадський проект «Юридичний відділ революції» організував роботу киян з інформаційними запитами завдяки яким і вдалось отримати інформацію про незаконність встановлених МАФів.

ТМ «Кулиничі» прославились тим, що їхні власники – депутати та родичі міністрів від Партії Регіонів знищили практично всі хлібзаводи Києва, що б встановити монополію на хліб в столиці.

Також експерти нарікають на високу кількість хімікатів в продукції даної торгової марки.

 

Регіонали, що є власниками хлібної торгової марки «Кулиничі», внаслідок бойкоту мають величезні збитки

Саша Казимирский 19 січня 2014, 12:19
3678 1
Регіонали, що є власниками хлібної торгової марки «Кулиничі», внаслідок бойкоту мають величезні збитки

Громадянська акція з бойкоту товарів та послуг, що виробляють та надають населенню підприємства та фірми, власниками яких є члени Партії регіонів, здається, є успішною.

Такий висновок можна зробити, принаймні у місті Києві. Там, приміром, у такої торгової марки як „Кулиничі”, за останній час різко впали об’єми продажу хлібобулочних виробів.

Причина – масовий бойкот киянами продукції цієї торгової марки, яка належить двом народним депутатам України, членам Партії регіонів Володимиру Мисику та Олексію Азарову (сину прем’єр-міністра України)

Тільки за останній місяць загальні об’єми продажу продукції ТМ “Кулиничі” в столиці впали вдвічі.

Про це повідомляє громадський активіст і один з ініціаторів цього руху проти „регіоналівського” бізнесу Юрій Андрєєв на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він пише, зокрема, і про погрози, що надходять до нього:

„Через знайомих мені вже передали усне попередження, що зі мною може бути так, як із Дзиндзею (журналіст „Дорожнього контролю”, який зараз незаконно перебуває в СІЗО – Преса України), якщо не замовкну… „

„За перевіреною інформацією вони планують організувати підступну провокацію та підпалити свій же фірмовий кіоск “Кулиничі”, “повісивши” це на мене. Принагідно повідомляю, що до жодних радикальних дій, а тим більше, до підпалів та погромів, я не маю ніякого відношення.

Мої методи боротьби – виключно мирні, в межах правового поля та здорового глузду. Будь-які спроби “закрити” мене розцінюватиму, лише як визнання моєї сили.

Ми не зупинимось, а будемо і надалі продовжувати тиснути на бізнесменів-регіоналів.

Наші вимоги прості – вихід бізнесменів-регіоналів з правлячої партії, припинення використання адміністративного ресурсу, припинення монополізації ринку і тиску на конкурентів, цивілізовані методи ведення бізнесу.

Моя відповідь прислужникам режиму Януковича: х.р ви мене залякаєте!”

 

Фото: Олег Харсеев / Коммерсантъ

«Кулиничи» вытесняют «Киевхлеб» с киевского рынка

Компания «Кулиничи» претендует на лидерство на рынке хлебобулочных изделий Киева. Опрошенные “Ъ” розничные сети рассказали, что переходят на ее хлеб, закупая меньше продукции у «Киевхлеба», в котором считают, что конкуренту помог меморандум с правительством и городскими властями, и пытаются оспорить его в Антимонопольном комитете.

Меморандум, подписанный 2 июля между корпорацией «Кулиничи», розничными сетями, центральными и местными органами власти, нарушает конкурентное законодательство, убеждены во Всеукраинском профсоюзе работников пищевой, перерабатывающей промышленности и смежных отраслей. «30 июля мы подали жалобу об этом в Антимонопольный комитет»,— заявил в понедельник глава организации Анатолий Тельных.

В меморандуме «Кулиничи» пообещали сдерживать цены на социальные сорта хлеба (батон «Нива», хлеб «Украинский домашний», «Богдановский», «Печерский», хлеб «Арнаут» и «Пшеничный традиционный»). Взамен Аграрный фонд снабжает компанию дешевой мукой, а магазины берут на реализацию прежде всего их продукцию. «Выборочное предоставление льгот отдельным товаропроизводителям отрасли ставит в неравные условия другие компании и противоречит антимонопольному праву»,— считает Анатолий Тельных.

От действия меморандума уже пострадал крупнейший в Киеве производитель хлеба — «Киевхлеб». «Их продукцию уже отказываются брать или сильно сокращают закупки крупные торговые сети. В отличие от продукции “Кулиничей”»,— рассказал гендиректор ассоциации «Укрхлебпром» Александр Васильченко. Глава набсовета сети «Фуршет» Игорь Баленко — один из подписантов меморандума — утверждает, что увеличение закупки продукции «Кулиничей» и сокращение «Киевхлеба» — результат агрессивной политики со стороны первой компании. «“Кулиничи” предлагают нам очень выгодные закупочные цены и условия работы. Поэтому естественно, что ритейлеры хотят закупать их продукцию»,— сказал он “Ъ”. Сейчас на долю «Киевхлеба» приходится свыше 60% продаж хлеба в Киеве, считает Александр Васильченко. Получить комментарии «Кулиничей» не удалось — директор компании Вадим Погребняк был недоступен, а в его приемной сообщили, что, кроме него, комментарии предоставить некому.

Производители хлеба заявляют, что обычно такие меморандумы подписываются со всеми крупнейшими игроками рынка, а в этом году их впервые не пригласили к подготовке и подписанию документа. «Как правило, подобные меморандумы инициируются органами исполнительной власти, подготовка документа ведется всеми заинтересованными сторонами. Проект документа рассылается максимальному количеству крупных производителей хлеба и торговым сетям для внесения предложений»,— сообщили в пресс-службе группы Lauffer.

В этом году меморандум был инициирован премьер-министром Николаем Азаровым. Он был подписан представителями Минагрополитики, Аграрного фонда, Киевской горгосадминистрации и облгосадминистрации, а также Полтавской и Харьковской облгосадминистрациями. Со стороны ритейлеров документ подписали «Фоззифуд» (сети «Сильпо», «Фора»), «Фудмаркет» («Велика кишеня»), «Адвентис» (гипермаркеты «Караван») и «Фуршет». Среди производителей хлеба документ подписала только корпорация «Кулиничи», которую участники рынка связывают с народным депутатом Владимиром Мисиком и сыном премьер-министра Николая Азарова Алексеем.

Замминистра аграрной политики и продовольствия Иван Бисюк и замглавы Киевской городской госадминистрации Анатолий Голубченко заявили “Ъ”, что меморандум «открыт для подписания всеми заинтересованными сторонами». «Мы приглашали и приглашаем к подписанию меморандума других участников рынка»,— утверждает господин Бисюк.

В «Киевхлебе» объясняют, что условия меморандума не устраивают компанию. Хотя с какими именно пунктами документа они не согласны, в компании не уточняют. «Документ разработан под одного участника, который его и подписал от представителей отрасли»,— считают в компании.

Перспективы оспаривания меморандума в Антимонопольном комитете (АМКУ) весьма туманны, считает управляющий партнер юрфирмы «Василь Кисиль и партнеры» Олег Макаров. «Комитет может изучить документ на предмет наличия в нем антиконкурентных условий. Но максимум АМКУ может предписать исключить какие-то нормы из меморандума»,— говорит господин Макаров. Зампредседателя АМКУ Рафаэль Кузьмин отметил, что сейчас «комитет изучает данный вопрос».

Чи законно зводять на Київщині кіоски «Кулиничі»?

Кіоски «Кулиничі» будують на Київщині. Масово і нелегально

Київ – Вишневе – Кіоски без дозвільних документів установлює один із найбільших виробників хлібобулочної продукції на Київщині, а людей для них наймають неофіційно, стверджують громадські активісти й опозиційні депутати. У місцевій владі запевняють, що зносять нелегальні торгові ятки, однак вони з’являються знову. Частина фахівців пояснює засилля нелегальних точок із торгівлі хлібом зв’язком цього бізнесу з депутатами від влади та урядовцями.

Опозиційний депутат міськради Вишневого на Київщині Володимир Тищенко звернув увагу на те, що в його місті, а також у Голосіївському районі Києва почали масово зводити кіоски торгової марки «Кулиничі» (це один із найбільших виробників хлібобулочної продукції у регіоні). Громадський активіст поцікавився, чи наймають для торговельних яток працівників, і спробував влаштуватися на роботу охоронцем. Виявилося, що працівників легально не оформлюють, і не вимагають жодних медичних довідок.

«Плата 75 гривень за ніч. Ні, нелегально. Ніяких документів мати не треба», – розповів Володимирові Тищенку Олександр, працівник підприємства «Кулиничі», який займався набором охоронців. Так само, не називаючи свого імені, Володимир поцікавився у продавчинь кіосків, чи є в них дозвільні документи. Виявилося – немає.

Такі ж кіоски з’явилися  у Василькові та в інших населених пунктах Київщини.

За місяць до цього активіст спробував влаштуватися на роботу на хлібокомбінат «Кулиничі». За його словами, він стикнувся з тим, що зарплатню видають у конверті, санітарної книжки й медичних довідок не вимагають ні в кого, навіть у тих, хто голіруч місить тісто, стверджує Володимир Тищенко.

Народний депутат-свободівець Андрій Мохник заявив Радіо Cвобода, що кіоски торгової марки «Кулиничі», які почали з’являтися в Києві, є незаконними. Однак їх продовжують встановлювати з відома влади, стверджує «свободівець».

Не було рішення Київради, але кіоски – встановлені

«Не було рішення Київради, але кіоски – встановлені. Власник цієї торгової марки – регіонал Володимир Мисик. Прем’єр Микола Азаров та голова КМДА Олександр Попов, відвідуючи підприємство «Кулиничі», розповідали, що планується встановлення в Києві та області сотень малих архітектурних форм (кіосків) для продажу продукції ТМ «Кулиничі». Але жодних рішень Київради про це не було. Більше того, з 2 червня отримати такі рішення неможливо, бо з цього моменту Київрада останнього скликання стала нелегітимною», – пояснює депутат.

Андрій Мохник звернувся до Генпрокуратури із запитом, чому кіоски певної торгової марки працюють без дозволів, але відповіді, за його словами, поки не отримав.

Місцева влада ставити кіоски не дозволяла

Міський голова міста Вишневого Ілля Діков підтвердив, що кіоски ТМ «Кулиничі» не мають дозволів від міської ради, на сесії їхнє встановлення не розглядали. Але, на його думку, ця ситуація є тимчасовою. Чому кіоски цієї фірми в містечку не зносять, як це одразу відбувається з іншими незаконними архітектурними формами, він пояснити не зміг.

Керівник головного управління благоустрою КМДА Сергій Садовийзаявив Радіо Свобода, що його підлеглі вже демонтували частину незаконно встановлених кіосків «Кулиничі» у Голосіївському районі столиці близько трьох тижнів тому, і готувалися демонтувати решту. Однак представники хлібокомбінату повідомили, що мають договір на встановлення цих кіосків із Національним університетом біоресурсів і природокористування України, а саме – в його зеленій зоні. Сергій Садовий висловив сумнів, що будь-які угоди з навчальними закладами можуть дозволяти встановлення малих архітектурних форм у місті, якщо на це не було рішення міської влади. Але остаточну відповідь, чи законними є кіоски хлібокомбінату, Сергій Садовий зможе надати через декілька днів.

Радіо Свобода має копію рішень Київського управління благоустрою про знесення частини яток цього виробника.

Громадський активіст Юрій Андреєв стверджує, що власником виробництва (і так само кіосків «Кулиничі») є депутат Володимир Мисик. Однак Юрій Андреєв говорить про причетність до цього бізнесу і більш впливових можновладців. Саме цим пояснюється робота кіосків без дозвільних документів, вважає Юрій Андреєв.

Більшість кіосків, наприклад, у Києві, або не мають усіх дозвільних документів, або ці дозволи скоро закінчуються, і їх можуть не продовжити

«На мою думку, будуть знімати деякі МАФи приватних підприємців і ставити ті ж «Кулиничі», бо бізнес пов’язаний із владою. Це є можливим тому, що більшість кіосків, наприклад, у Києві, або не мають усіх дозвільних документів, або ці дозволи скоро закінчуються, і їх можуть не продовжити. До ТМ «Кулиничі» причетний і депутат від Партії регіонів Мисик, і син Азарова». Юрій Андреєв припускає, що поява мережі хлібних кіосків та не продовження дозволів їхнім конкурентам є спланованим переділом ринку в столиці та в регіоні.

Комплекс «Кулиничі» – це єдине хлібопекарське підприємство на Київщині, яке торік відкривав особисто президент України Віктор Янукович. Серед його працівників ходять чутки, що власником виробництва є люди з родини президента, однак жодних офіційних підтверджень цьому немає. Що ж до Азарова, то напередодні його відвідин усіх працівників інструктують, як поводитися:

«Завод має блищати, робітники мають усміхатися і бути щасливими», – говорила працівникам підприємства жінка, яка проводила усний інструктаж. Цей інструктаж записав Володимир Тищенко.

Володимир Мисик, який до обрання народним депутатом 7-го скликання був директором хлібокомбінату «Кулиничі», наголосив Радіо Свобода, що не займається підприємницькою діяльністю понад півроку.

Генеральний директор хлібокомбінату Вадим Погребняк сказав, що не знає, легальними є його торговельні точки, чи ні.

«Я у відпустці, я не володію інформацією, мають кіоски документи чи не мають. Перетелефонуйте за декілька днів, і я вам повідомлю», – відповів керівник виробництва.

Місяць тому, коли працівники кількох київських хлібокомбінатів голодували під Кабміном на знак протесту проти звільнень і закриття виробництв, заступник голови КМДА Анатолій Голубченко запросив їх до свого кабінету. І запевнив, що київська влада не надає преференцій хлібокомбінату «Кулиничі», через появу якого, на думку робітників, закриваються інші хлібні виробництва. Як доказ такої позиції КМДА Анатолій Голубченко навів той факт, що київська міська влада відмовила у розміщенні кіосків «Кулиничі» у столиці.

“КУЛИНИЧИ” НИКОЛАЯ АЗАРОВА ПО-ПРЕЖНЕМУ МОНОПОЛИСТ НА ХЛЕБНОМ РЫНКЕ. ЧТО ДЕЛАТЬ?

Последовавшие за Майданом оккупация Крыма и необъявленная война с Россией предоставили целому ряду политиков и бизнесменов, приближенных к “Семье”, уникальный шанс мимикрировать под новую политическую систему. В свете нынешних событий бывшие “регионалы” уходят в тень, отказываются от нарочитой публичности и часто сами собой выпадают из поля зрения украинцев и СМИ. При этом складываются тепличные условия для триумфа сторонников Януковича, которые, выучив нехитрые правила общежития с новой властью, начинают гордо поднимать голову.

Все сказанное можно отнести к народному депутату Владимиру Мисику, чей бизнес переживает неожиданный период процветания.

В свое время за короткий промежуток времени Мисик смог наладить производство собственных хлебобулочных изделий не только в родной Харьковской, но и в Сумской, Черкасской и Полтавской областях. И дело вовсе не в качестве продукции и честной конкуренции. Просто Мисик быстро понял, как в условиях формирующейся тогда олигархической системы нужно вести дела. Интуиция привела бизнесмена в Партию регионов, под знаменами которой он стал сначала депутатом городского совета, а потом и народным депутатом Украины.

хлеб

Законотворческими потугами депутат Мисик себя никогда не обременял. За два года работы в парламенте по инициативе харьковского хлебопекаря законодательная база Украины пополнилась аж тремя правками к законам. Зато успел запомниться другим поступком – подарком Януковичу печально известного золотого батона.

Но эти два года Владимир Мисик был занят куда более важными делами, а именно расширением своей хлебной империи. Уже с лета 2012 года компания “Кулиничи” Мисика существенно потеснила с киевского рынка всем известный “Киевхлеб”. Тогда, благодаря поддержке Николая Азарова, руками киевского главы городской администрации Александра Попова, Мисик смог за короткий промежуток времени искусственно угробить целый ряд хлебных заводов Киевской области, оставив без работы тысячи людей. Зато в столице практически на каждой остановке появились хлебные киоски компании “Кулиничи”, кстати, с полнымнарушением муниципальных норм.

Благодаря покровительству “Семьи” Владимир Мисик из провинциального бизнесмена превратился в национального олигарха, состояние которого только по официальным данным исчисляется десятками миллионов долларов.

янукович хлеб

Теплая дружба услужливого харьковчанина со своими политическими патронами нередко становилась достоянием общественности. Так, в 2012 году на крупнейшем только что построенном хлебозаводе Мисика в Васильковском районе красную ленточку перерезал лично Янукович. Естественно, ни земельные, ни административные вопросы друга “Семьи” при реализации этого проекта ничуточки не беспокоили.

Владимир Мисик, перебежавший из фракции Регионов в группу “Экономическое развитие”, тем не менее, был со своим политическим “отцом” до последнего. В первых рядах голосовал за кровавые законы 16 января и всячески пытался оправдать применение силы со стороны власти. Тем не менее, после побега Януковича в Ростов был вынужден на время залечь на дно.

хлеб мысик

Пауза длилась недолго. Осознав, что настало время требовать вернуть должок, “Семья” начала спрашивать с таких как Мисик – обласканных прошлым режимом бизнесменов, которые теперь должны отработать прошлую лояльность.

При анализе мотивов хлебного олигарха нужно еще учитывать такой субъективный фактор как амбиции. Мисик в Харькове все время был в тени тандема Кернеса и Добкина, которые олицетворяли собой регионаловскую элиту первой столицы Украины. Он тоже там был, но далеко на втором плане, находясь в конфронтации с вышеупомянутым дуэтом. Сейчас, когда “Семья” и ее российские покровителя разочаровались в потенциале Кернеса и Добкина, именно амбициозный Мисик стал той фигурой, на которую делается ставка.

Что характерно – несмотря на Майдан и смену руководства силового блока, такие подобные бизнесмены, как ни в чем не бывало, проводят свои двуходовки, главная цель которых – разрушение нашей страны. Помогают им в этом не только хозяева из соседней страны, но и местные чиновники, до которых почему-то до сих пор не добралась люстрация. Сам же Владимир Мисик еще и умудрился во второй раз прикрыться депутатской неприкосновенностью, “выиграв” выборы на одном из харьковских округов.

янукович хлеб

В начале года “Кулиничи” попали в список предприятий, чьи товары призывали бойкотировать активисты. “Киевляне не покупают хлеб с логотипом ТМ “Кулиничи”, поскольку знают, что данных хлеб замешан на крови и избиении детей на Майдане. Предприятие Азарова-Мисика начинает считать убытки”, – отмечал активист Юрий Андреев. Однако вызывает удивление, что при этом правоохранительные органы до сих пор не обратили должного внимания деятельность данного предприятия и его владельца. Несмотря на то, что некогда высокопоставленный покровитель “Кулиничей” Николай Азаров находится в бегах, предприятие продолжает монополизировать рынок хлеба.

Весь 2014 год компания “Кулиничи”, несмотря на кризис, активно захватывает новые куски рынка. Закрепившись в Киеве, Мисик начинает осваивать соседние области. Схема захода в регион простая. В разработку берется местный чиновник, на которого через старые связи “Семьи” нужным образом надавливают и должным образом мотивируют, и он через арсенал административных методов стелет ковровую дорожку перед компанией “Кулиничи” и полностью изживает местных производителей. Последний пример – Житомирская область, где, по информации местного издания “Житомир-Онлайн”, благодаря действиям заместителя мэра Житомира Сухомлина, Мисик пытается захватить весь местный хлебный рынок. При этом Сухомлин, используя админресурс, прикрывается именем первого замглавы Администрации Президента Геннадия Зубко, что значительно ускоряет действие схемы. Экспансия только начинается – на очереди целый ряд областей центральной и восточной Украины. Как сообщают источники, именно захват Мисиком рынка хлеба в ряде крупных регионов является предметом торга новоизбранного депутата и именно этот вопрос является предметом обсуждения и неоднократных встреч Владимира Мисика и первого заместителя главы администрации Президента Геннадия Зубко.

янукович хлеб

В 2011 году Николай Азаров высказывался за то, чтобы сеть корпорации “Кулиничи” получила широкое распространение по всей стране. По абсурдному стечению обстоятельств его мечта может осуществиться в нынешней Украине, где, казалось бы, ни у Азарова, ни у связанного с ним бизнеса не должно было быть такой возможности.

Леонид ИсаковИсточник:http://censor.net.ua/r314349

За ніч у Києві встановили 30 кіосків «Кулиничі»

17:31 п`ятниця, 20 грудня 2013 р.   |   OstanniPodiiПодіїКиїв

За цю ніч в Голосіївському районі столиці було встановлено більше 30 фірмових кіосків «Кулиничі», мережі хлібокомбінатів, яка належить «регіоналам». Кіоски встановлені з порушеннями.

За ніч у Києві встановили 30 кіосків «Кулиничі» - фото

«Кіоски ставили під покровом ночі, а вже зранку вони запрацювали. Фантастична оперативність вражає. І це в той час, коли вся увага суспільства прикута до Євромайдану», – написав у своєму блозі громадський діяч Юрій Андреєв про встановлені у Голосіївському районі столиці більше 30 кіосків «Кулиничі» і виклав кілька десятків фотографій цих МАФів.

«Варто зазначити, що фірмові кіоски «Кулиничі» встановлені незаконно, а саме під час дії мораторію на встановлення в м. Києві малих архітектурних форм. Встановлені МАФи з усіма можливими порушеннями – прямо на зупинках громадського транспорту, грубо на зелених зонах, відстань від кіосків до виходів з метрополітену не більше десяти метрів, при необхідних мінімум двадцяти», – зазначає громадський діяч.

«Судячи з усього, мораторій не розповсюджується на членів партії регіонів та їх бізнес. Нагадаю, що корпорація «Кулиничі» належить регіоналу Володимиру Мисику та Олексію Азарову», – написав Юрій Андреєв.

 

займы онлайн без залога

Comments are closed.