..нічний ларЬок. пожар

..4.08.2015 було повідомлення про раптово виниклу споруду: “..нічний ларЬок“. Пошуки власника і причини встановлення цього “маф” були без успіху, відповідь була однакова: то приватна власність (робить що хоче, треба так розуміти це..)! Різні односельці теж дивувались з ситуації що склалась, і хотіли отримати відповіді..

..”відповідь” не забарилась: бізнес регіонала “крівосісі”, який так вперто сунув до нашого селища, отримав відсіч – виникла пожежа, що пошкодила споруду, і частково її знищило. Ранкове повідомлення про цей факт, відвідини місця, фотофіксація події доповнилась цікавим відерядом. Перегляд обов”язковий!

..початок розмови був без запису, було багато сказано зайвого, а коли ввімкнули камеру – спіч продовжився.
..власник знайшовся, його клопіт зрозумілий, але проблема очевидна: голослівні заяви треба підтвердити фактами, або відповідати за свої слова, і не робити винуватим сайт та його власника..
..постійні заяви про “приватнавласність” збудили державних мужів занадто, що створює підозру в їх зацікавленності.
..голова селища проявив себе яскраво: виклав все, чим підтвердив свою заангажованість та упередженість, бо коли критика була відсутня – він лояльно стависвся до ресурсу і власника, а коли почали дорікати на справи хибні в керівництві та ін. – почав вести не адекватні і загрозливі дії та заяви. Він спочатку користуючись своїми посіпаками, а згодом і сам подав голос, чим довів свою причетність до цих справ. Сумно це все..

..бізнес “регіоналів” зруйнував країну, привів до революції і війни, спровокував братовбивчі незворотні процеси – а ми тут як покірні ягнята гнемось під їх представників, що метастазами продовжують нас нищити, і навіть не дамо опору?…

..ця пожежа – прояв опору!

..Звинувачення у підпалі цього мафу, до власника сайту зайві (особисто нічого не палив і не був присутнім!!!), але погрози в свою адресу було почуто і висновки зроблено: жоден оппонент, що в кадрі та поруч, який сіпався з погрозами, у випадку їх реалізацій або навіть спроб, буде прямо звинувачений у протиправних діях.

..чекаємо на підтверджувальні “папіри” з печатками і підписами, стосовно цього лорька, інформацію про власника землі і власника споруди, документально підтверджені дозволи – це все дуже важливо, а їх відсутність підтвердить корупційну складову, а у світлі подій АТО, як підтримка сепаратистів..
кредит онлайн

Comments are closed.