..нічний ларЬок

..саме так назвати можна невідомо як виниклу споруду, що відсутня була ще у вечері, а з самого ранку вже стояло на розі біля майдану. Знаючі люди кажуть, що це належить “Кулінічам”, а ті в свою чергу – Азарову, то виходить ми прийняли в гості до себе частку бізнеса “крівосісі”? Здається це ганьба!

..упійманий місцевий депутат, пан Бростовський, що вертівся на велику поруч, на питання про споруду дав відповідь, дослівно: “..так це викуплене 12 років назад, воно приватне, а був виконком і дали погодження..”
Все. Завіса.
Рік чи два тому, на місцевій сесії велись бурні дебати, коли подібну споруду втулити хотів хтось – тоді майже одностайно відмовили. І причини наводили вагомі, і про власників говорили, і всі були обурені такою пропозицією. Тепер маємо погодження і реванш, і виникає логічне питання: нас тоді дурили чи дурять зараз, ті що керують процесом?

..щось мені це нагадує тему про виділення земель різним одіозним фігурам, про які селяни весь час згадують, і вже здається, що пора точити вила! займ онлайн без отказа

Comments are closed.