сесія N29 скликання VII

..о 16.00 годині  23.02.2018 в смт.Борова в БК відбулась чергова запланована сесія N29 скликання VII. Список нагальних питань був типовим і важливим для нашого селища: від надання дозволу на ТД до змін штатного розпису садочку №2. Було попередньо оголошено про присутність окремих депутатів, котрі не долучились до вже існуючого кворуму і відмовились від необхідного в таких випадках реєстрування, бо…

..бо вважають цю сесію нелегітимною, як і її тимчасового очільника. Посилались на нещодавнє рішення суду, який прийняв рішення по подіям піврічної давнини. А ще нагадали про перелік питань, де є наголос на обранні однієї кандидатури, що є порушинням чинного законодавства і тд.

Ще були спічі-пояснення, чому саме таке могло трапитись і хто саме нестиме відповідальність: це було як мікрозвіт про власну роботу, з повторюванням прописних істин для недалеких або затурканих осіб, що ніяк не засвоють уроки. Звісно що застороги і попередження були зайві, а запрошені сановиті  гості  з Фастова продемонстрували свою надзвичайну гнучкість у цих питанннях, все коментуючи і пояснюючи так як змогли – тобто безрезультатно…

..але видно, що депутати вже були “заряджені на позитив” і усіляко підганяли головуючого, змушуючи його ігнорувати всі ці попередження, і ледь дотерпіли до головного питання. Звісно що такі дії, як ігноруваня громадської думки і чинного законодавства – це відкрите провокування громади, то і наслідки цих дій не забарились…

..подробиці на фото-відео. Була пряма трансляція на фб.

..приємно здивував наявний пресс-десант з Фастова, який так опікується висвітленням хутірських подій у забитому селищі на околиці району, що до традиційно-аматорського супроводу професійно додався. Тепер так буде завжди?

..тепер чіткіше видно ту прірву, яку створили наші обранці, між власним електоратом і собою! Це очевидно, бо вони тепер голосують “ЗА” ті питання , серед яких є ті що шкодять громаді смт.Борова, з не відомих і не зрозумілих причинЄ, або є просто продажними особами. Так, вони вимагають доказів власної продажності (бо це дійсно обурюює), репетують які вони чесні і чисті (і ми їм хотіли б вірити), але чомусь ім віри вже нема (бо скурвились)..

..мабуть таким обранцям варто скласти свої депутаські повноваження, всім гуртом, як людям без довіри (якщо вони люди честі). А на наступні вибори  (якщо захочуть) можуть себе подати знову, і тоді….

..гарно видно, як до лав цих нетерплячих вершителів долі нашого селища прилипли співчуваючі особи, що вказує на їх подібність і спільні інтереси. Це добре. Менше вагань в майбутньому..

..дивно, але жодного слова не взяв наш районний депутат, якого ми обрали як кращого серед нас, котрий висидів всю сесію і ніяк не вплинув на думки присутніх (невже йому байдуже доля його громади?), тільки спостерігав за подіями і писав у телефоні в себе комусь. Той “комусь” читав ті меседжі і репетував з трибуни, відробляючи накази..


відео. варто перегляду. У фіналі, після закінчення сесії, все видно. микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.