ОТГ. Мотовилівський кущ. акціі. 24.06.2020

.запланована, анонсована, погоджена і самостійно організована активістами акція по ОТГ Мотовилівський кущ відбулась 24.06.2020. Умовно цей бурхливий день ділиться на три етапи: перший етап – акція під КОДА і розмова з її представниками, другий етап – акція під Кабінетом Міністрів і розмова з Головою Комітету по територіальним громадам, і третя акція – зустріч Дунди в Оленівці. Подробиці далі…

..цей текст взято з першоджерела:

Добрий день, шановні односельці.
Вище Вам було викладено відео, де Васильків, на чолі з головою Наталією Баласинович (виправив помилку в прізвищі) проти приєднання до Фастівського района, за збереження свого, Васильківського…
Громада зібралась, приїхала…висловили свою.позицію.
Але, в той же час, і по нашому Мотовилівському кущу було оголошено про поїздку до Київської ОДА що утворити свою Мотовилівську громаду.
Коротко, бо далі на Борова.орг. будуть викладені фото і відео.
Що в результаті маємо.
Поїхало з Мотовилівки АЖ три представники .Добре, що у Борові є активісти, які організовали поїздку, зробивши плакати.
Діяли згідно закону, тому про наш мирний мітинг було повідомлено відповідним листом. Дистанцію в 1.5 м було витримано, всі в масках.
Нас біля КОДА зустрічали представники поліції, вийшли представники КОДА, яким було передано лист з підписами жителів за створення саме Мотовилівської громади. Лист має бути переданий відповідно губернатору і розглянено.(Саме так нам пообіцяли).
Найбільшу цікавість у представників КОДА визивав плакат з фото нашого депутата у ВР -Дунди і надпис:” Де обіцяна Мотовилівська громада ? ” Вони навіть фотографувались на його фоні.
Передавши лист, всі пішки рушили до Кабінету Міністрів, до Комітетів ВР, на вулицю Садову, де ми і зустрілися з громадою м.Василькова.
Мали розмову з Головою Комітету по територіальним громадам Андрієм Андрійовичем, який повідомив, що пан Дунда жодного разу не подавав лист про створення Мотовилівської громади , і порадив нам звернутись до Дунди з питанням чому він жодного разу не звернувся з віжповідним проханням.
Промоніторивши ситуацію, дізнались що Дунда саме сьогодні о 16.00. буде у Оленівці.
Поїхали у Оленівку. Бабусі, що сиділи на лавках біля с/р підтвердили нам що приїде сам Дунда. Стали чекати, знову розгорнувши плакати про Мотовилівську громаду.
Після 16.10 дійсно на швидкості мчала іномарка, але побачивши скупчення народу, різко пригальмувала і розвернулась, зупинилась. З боку це виглядала так, що у пана депутата були сумніви чи взагалі підїзжати.
Хвилин через декілька Дунда все-таки підїхав, вийшов з авто, разом з помічницею.
А тепер уявіть картину- стоять виборці Дунди, ті хто голосуючи за зе-команду вибрав його до ВР, надавши право представляти наші інтереси і йде пан Дунда…не привітавшись, читає плакат про себе, грозить пальчиком у бік Босого і каже:” А з тобою ми потім поговоримо…” , заходить у с/р.
Через деякий час виходить, не маючи бажання вести діалог з населенням.
Далі йде намагання бодай якогось діалогу, де Дунда нечемно перебиває всіх і говорить лише про те, що йому надано лист з показниками що коефіціент спроможності 0.4 .На прохання надати копію листа з прорахунками, помічниця Дунди відповідає що в них немає цього листа… голови с/р Босой і Паламарчук(Оленівка) говорять про те, що готові знову сісти і перерахувати коефіцвєнт спроможності і довести про показник в 2.9….Дунда каже:” Рахуйте”…далі він просто йде…сідає в авто і їде…отак просто їде…
За ініціативи мітингувальників на завтра на 15.00 оголошено про збір 4 селищних голів, де вони сядуть знову за прорахунки, щоб довести профільним комітетам про спроможність Мотовилівської громади. Надалі планується подання показників у відповідні профільні комітети.
Особисто я вірю, що є серед жителів мого рідного села люди, яким не байдужа майбутня доля і те, до якої саме громади ми будемо належати.

..було невеличке інтервю, з місця подій, подано у тв-каналі новин..

..періодично велась пряма трансляція у фб. Вівся посильний відеозапис подій вцілому, що допомагає документувати і оцінювати їх іншим глядачам, щоють мати власне розуміння процесів.


..в той же день на офіційній сторінці депутата Дунди від нашого 91 округу вийшло повідомлення і навіть з коментарями: 

Провів день в окрузі. Побував у Сквирі, Рогізні, Фастові. Заїхав в Оленівку та Мотовилівку. Приємно, що реконструкція Соборної площі у Фастові вже на фінішній прямій і скоро фастівчани зможуть святкувати там і День незалежності і день міста. А ще у Сквирському та Фастівському районах з’явиться трохи більше гарних доріг, по яких автомобілістам буде комфортно пересуватись.

До речі, минулої п’ятниці на бюджетному комітеті було проголосовано за декілька проектів в рамках програми «Спроможна школа», а Міністерством освіти та науки України затверджено ці проекти. І одним з проектів, що вже з липня отримає фінансування є Борівський академічний ліцей (проект на бюджетному комітеті я особисто захищав). На ремонт спортивної зали борівчанам виділено 5,4 млн гривень. Нагадаю – з бюджету Борової було перераховано до бюджету Фастівської райради 500 тис. грн для добудови цієї спортзали. Але із-за ситуації з короновірусом ці кошти пішли на Фастівську ЦРЛ (з них близько 150 тис. грн повернулись у вигляді медикаментів). Зараз Борова отримує на ці ж цілі 5,4 млн грн – непогане заміщення?
Ремонтні роботи в ліцеї мають бути закінчені до першого вересня цього року, тому діти вже з нового навчального року отримають оновлену спортивну залу і сподіваюсь, що школярам та їх батькам вона сподобається.

Кілька приємних новин є і стосовно школи № 12 у Фастові. Триває процес передачі її на баланс міста, а в понеділок рішенням Київської обласної ради було виділено 1,5 млн. на допроектування школи. Надалі проінформую, як ідуть справи з її добудовою.

P.S. Був сьогодні дуже вражений будинком культури в Мотовилівці. Наталя Василівна провела невеличку екскурсію та поділилась, що відремонтували його, залучивши кошти спонсорів. Дійсно є чим пишатись. Гарний приклад злагодженої роботи місцевої влади та місцевого бізнесу, який не лише отримує прибуток з території, на який розташований, а й вносить свій вклад в розвиток цієї території. Побільше б таких прикладів.

скріни:


..приємно, що наш слуга народу пишається своїми досягненнями для нас, добре що ми матимимо ремонт шкільної споруди. Це важливо. А ще важливо, що він пояснює всім причини рокіровки коштів, намагаючись пояснити чому було забрано півмільона до црл у м.Фастів і що отримали на заміну. Лишилось, щоб цю інфу прочитали і зрозуміли його ж адепти в наших теренах, бо вони ніразу з ним в унісон не попали..

матеріали по темі:
ОТГ. Мотовилівський кущ. анонс акціі. 24.06.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. Мотовилівка 21.06.2020. збори!
ОТГ. Мотовилівський кущ. папери і підписи..
ОТГ. Мотовилівський кущ. Мотовилівка 17.06.2020. збори!
ОТГ. Мотовилівський кущ. Мотовилівка 17.06.2020. Анонс зборів!
ОТГ. Мотовилівський кущ. ЗБОРИ 14.06.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. – ВРУ про утворення та ліквідацію районів
ОТГ. Мотовилівський кущ. Анонс зборів!
ОТГ. Мотовилівський кущ. лист. МЕРКС
ОТГ. Мотовилівський кущ. законопроект №3485
ОТГ. Мотовилівський кущ. листи 04.06.2020..
архів. 26.09.2019. ОТГ неФастівська..
ОТГ. Мотовилівський кущ. дописи..
ОТГ. Мотовилівський кущ. Дунда. 29.05.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. акція. 29.05.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. плакати. 28.05.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. збір підписів. 28.05.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. УКМЦ 27.05.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. збори. 26.05.2020
архів. Проєкт “Децентралізація”. “КиевVласть”
ОТГ. Мотовилівський кущ. збори . 24.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. Дунда . 22.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. Звернення ВАГ . 21.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. Фастівська рда . 21.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. засідання Уряду. 20.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. 20.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. 19.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. 14.05.2020.
ОТГ. Мотовилівський кущ. 21.04.2020. листи..
ОТГ. Мотовилівський кущ. 17.04.2020
ОТГ. Мотовилівський кущ. 11.03.2020. листи..
ОТГ. Мотовилівський кущ. 24.02.2020. листи..
отг. лист-звернення номер 02-31/620.
отг. Мотовилівка. 26.10.2019. громадське слухання. відео
отг. деза від опзж.
отг. М.Солтанівка. 12.10.2019. громадське слухання. відео
02.10.2019 В.Мотовилівка. сесія по отг.
ОТГ неФастівська.
анонс. ОТГ Фастівська…
Борівська ОТГ. Рішення 3 від 12.09.2019
отг. В.Мотовилівка. 18.09.2019. громадське слухання. відео
отг. обговорення 07.08.2019
отг. анонс обговорення 07.08.2019..як там справи з отг?
Проект змін. отг
про отг..
30 червня. ОТГ
КОДА затвердила створення Глевахівської ОТГ
Вибори в ОТГ 2020
Мотовилівський кущ. ОТГ. фб
Створення Фастівської ОТГ: хто ж приєднається до Фастівської громади?“Заруба” в Забір’ї
архів. паспорт Фастівської громади
архів. мапа Борівської громади
про громади..
СТАТУТ ТЕРІТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. (ПРОЕКТ)
..громади. об’єднання. мапи.
мапа громади. Калинівської!?..
Про нинішню проблематику відносин територіальної громади з органами місцевого самоврядування
Борівська громада

Comments are closed.