анонс. ОТГ Фастівська..

..приємна новина: нас запрошували на обговорення до засідання робочої групи по формування територій громад Київської області. Це дуже добре! Але якщо оглянути що там планувалось, то ОТГ Борівська (чи Мотовилівська) там не зазначено, а є лише Фастівська, де решта імовірно наявних і плануємих ОТГ там як частина ОТГ Фастівська. Висновок: нам там робити нічого.. Дякуємо за запрошення.

Доброго дня! Запрошуємо Вас на засідання робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного планку формування територій громад Київської області. Про присутність просимо повідомити до 16.00 25.09.19 для складання списку присутніх та замовлення перепусток.

..ймовірно там і нашу отг згадають, як спроможну і заплановану, викладуть по ній інформацію, розпишуть все що і як, і тоді варто дійсно долучитись. А так, виходить що нас тут “женять” без нас, то нахіба ми там?..

..стосовно ефективності зазначеннної в планах отг Фастівська: ми маємо актуальний приклад роботи району за останні десятки років, і чим це отг буде ліпше? Тобто, нам пропонують перепакований старий товар з трохи просроченним терміном і і старим начинням, а як жеж “новієліца”? Дякуємо за пропозицію, але варто робити зміни… микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.