Борівська ОТГ. Рішення 3 від 12.09.2019

Борівська ОТГ. Рішення 3 від 12.09.2019. Link.

Доброго дня шановна громадо селища Борова!
Відповідно до Рішення 3 від 12 вересня 2019 року Борівської селищної ради «Про надання згоди на добровільне об‘єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи», мною було зареєстровано листи до Мотовилівської, Оленівської, Мотовилівськослобідської та Малосолтанівської сільських рад з пропозицією про розгляд питання добровільного об‘єднання в Борівську об‘єднану територіальну громаду!
Найближчим часом впевнений, що в відповідних селах пройдуть громадські обговорення та громади підтримають рішення про об‘єднання в Борівську ОТГ!
P.S. Дивує позиція та саботаж з боку Мотовилівської сільської ради та окремих активістів! Всі прекрасно розуміють, що спроможною та перспективною є саме Борівська ОТГ в такому складі, який вказано вище! Але, на жаль, поки що особисті абміції беруть верх над реальними показниками та розрахунками!
Тому закликаю всіх максимально долучатись до процесу обговорення питання ОТГ та приймати виважені рішення, адже зараз саме ми всі разом творимо історію та майбутнє нашого краю! І саме нам з вами нести відповідальність за прийняті рішення!
З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.