про громади..

..якось стихло все, що так бурхливо та амбіційно внесли на розгляд жителів міст і сіл України, з вершин “провладного Олімпу”: створення громад. Маємо численні пояснення очевидних майбутніх змін на краще, у разі створення таких об’єднань, і доповнюється та редагується ЗАКОН УКРАЇНИ Про добровільне об’єднання територіальних громад. Але..

..як воно виглядало раніше: голова селища оббігав сусідніх голів, мав навіть розмови та домовленності, розповідав про “гешефти” та перспективи майбутніх фінансових потоків і тд. Можливо воно й мало якусь темну складову, але роботу робили, цього каменя “сізіф” котив у гору. Порівняємо з сьогоденням: наш актуальний голова, як амеба пускає бульки і …. нічого у цьому напрямку не робить! А ті хто щось починають робити, навіть в мінімальних рухах, одразу отримають від нього заборону і попутній текст “яцеберунасебе, незаважайтеменіробить..”. І все.
..хтось з голів сусідніх сіл, що межують з нашим смт.Борова, мав радість та нагоду спілкування з нашим “головою” на цю тему? Мабуть ні. Ні Оленівка. ні Мотслобідка, ні Мотовилівка (бувша Червона і Велика), навіть “ні” на хуторі Тарасенки – жоден не мав співбесіди. А час минає..
..поки ми інфантильно спостерігаємо за ситуацією, за нас приймуть рішення десь інде, скинуть нам умови і змусять дотримуватись нових правил. А громада, яка не утворила власне добровільне об’єднання і самоусунулась від вирішення своїх життєвих питань, стане чиїмось придатком. Перше: заберуть місцеве фінансування та податкові надходження – садки-школи-лікарні-клуби та інше що на місцевому балансі було, буде дозовано (в гомеопатичних пропорціях) крапати (аби не вмерло), а вже десь буде пернасичення..
..треба діяти.
займ на карту онлайн

Comments are closed.