Фастів. День захисту дітей

Цими вихідними у фастівському парку культури та відпочинкуім. Ю. Гагаріна до Дня захисту дітей МиколаГірник, депутат фастівської районної ради, борівська селищна рада та благодійний фонд “Сварог” не обмежились святом для дітей у Боровій, а влаштували незабутній вихідний для малятміста та району.

Талановиті діти з міста, Борової та інших сіл району підготували для гостей прекрасний концерт. В такі моменти вкотре впевнюєшся в тому, що таланти наших дітей безмежні: вокалісти зачаровували своїм співом, хореографічний колектив “Лілея” (с.Борова) та вихованці борівського дитячого садочку вміло показали свої танцювальні дані.

+фото №1, з 4- по 16

На свято також були запрошені поважні гості, які і допомогли втілити у життя цей захід. Згадували Віктора Нечипоровича Мялика, який чимало зробив та продовжує робити все, щоб наші діти були щасливими, у свою чергу благодійний фонд передав Віктору Нечипоровичу картину, написану ученицею фастівської школи народної майстерності.Також висловили велику подяку пану Віктору за те, що передав 35тис. грн дитині з ДЦП, якій необхідна реабілітація. За це йому дітки також намалювали картину. А батьки вдячні і щасливі, що є такий добродій.

МиколаГірник не залишив без уваги жодної дитини, кожен виступаючий отримав солодкі подарунки.  До початку концерту пройшов конкурс на кращий малюнок на асфальті на тему «Мрія кожної дитини», після чого приємні подарунки отримали всі учасники, а в парку ще надовго залишаться зображення, які тішитимуть око. Після концерту для діток працювали аніматори, для них робили аквагрим, а директор парку, Дмитро Демиденко, надав безкоштовні квитки на атракціони.

Телеканал Fastiv.tv висвітлитьцюподію, за що і їм подяка.

Для перевезення всіх бажаючих з Борової директор ПП “Слалкер” Микола Володимирович Грошевий та його помічник Олександр Іванович Диптан надали дві безкоштовні маршрутки.  Вони постійно співпрацюють з благодійним фондом на ніколи не відмовляють у допомозі.

 

Також долучився депутат Фастівсьоїрайонної ради Олександр Черняк. Подарував дітлахам альбоми, карандаши та пластелін.

Вагомій внесок у заходи зробили керівники з Борівської селищної ради, секритарь Дмитро Босой, заступник Іван Кирсенко та керуючий апаратом Максим Кізян, які постійно допомагають, та попри важку роботу, у свій вихідний сприяли  створенню справжнього свята для діток.

Дуже приємно бачити молодих та енергійних хлопців, які у вільний час займаються добрими справами, незважаючи на те, що самий скандальний за останні 10 років голова Борівськоїселищної ради Воробей Федір Володимирович тим часом блокує їхні рішення та не дає нормально працювати.
Приємно, що молода команда з Борової організовують свято у Фастові і запрошують всі навколишні села.
  срочный займ без проверок

Comments are closed.