сесія N7 скликання VII

15.06.2016 відбулась позачергова (або чергова) сесія селищної ради смт.Борова у БК. Це була сесія N7 скликання VII, анонс порядку денного був, попередні питання обговорювали на зустрічах профільних комісій. Кому цікаво переглянути попередні сесії, переглянуть їх можна в Архів сесій
.

..бюджет, земельні питання, організаційно-адміністративні новини, технічні погодження і тд. – типова і досить рутинна робота, але це і є основною роботою депутатів та адміністрації селища.
..голова селища теж був присутній, але не він головував на сесії, бо оголосив цей захід не легітимним! Серед своїх повідомлень, що періодично надавав присутнім, посилався на власні папери і демонстрував їх.
..дивували своєю поведінкою окремі депутати, що чомусь не слідкують за змінами у законодавстві (хоча вже не першу каденцію “депутатять”), і сприймають сесійну роботу як “дитячий садок” (с).
..були запити про відсипку вулиці та надання звання почесних громадян, також питання благодійної організації, списків дітей у садки, перейменування вулиць, про лічильну комісію та депутатську комісію, їх також озвучили і обговорили серед інших.

..п.с.: обнадійливо повідомив голова селища, у відповідь на раптове питання про будівництво басейну у смт.Борова, що ось-ось землю вже виділять (!) і будівництво одразу почнеться! Вже в цьому місяці!
..п.п.с.: про сесія N6 скликання VII (умовою викладення відео було надання протоколів сесії, голова вимоги проігнорував, тож відео відсутнє у загальному доступі)
15042016 borova sesiya N6 sclVII на 1:25:42 кредит онлайн

Comments are closed.