отг. Мотовилівка. 26.10.2019. громадське слухання. відео

..26.10.2019. в  селі Мотовилівка відбулось громадське слухання, ініційоване місцевим депутатом (представник опзж) на стадіоні на одному з анонсованних майданчиків, по створенню отг . Було подію зафільмовано. Приємного перегляду…..трохи не стисло власна думка про подію:

..мала явка місцевих компенсувалась привезенними з собою гуртом людей, мабуть для підтримки. Велась реєстрація присутніх, зі списком прізвищ і особистих данних, мабуть для звітності. Згодом оприлюднять, мабуть..

Перелік теперешніх заяв і гасел, що було почуто, отримав іншу тональність: раніше цей депутат посиленно “топив” за Мотовилівську громаду без Борови і навіть просто як н.п. у складі Фастівської громади, а тут хутко “перевзувся” і навіть папери погоджень сільрад демонстрував, де наголошувалось про отг з центром в смт Борова. Який красень!

Спроби отримати пояснення про актуальну місцеву бюджетну складову з надходжень і витрат, неодноразово заданну присутніми діючому сільському депутатові Мотовилівки, у руслі створення отг і не тільки, призводила до софістики та перенесення уваги на недоліки в смт Борова і витрати на ремонт школи і тд. Також цікаво було дізнатись новину від запрошенних “фахівців” про бюджети цих ремонтів у 200 млн  гривень! І наголос робився постійно на тому, що ці кошти відбере у громади решти сіл собі Борова, що є черговою маніпуляцією. Перегляньте відео з неодноразовою відповіддю від в.о. голови смт Борова, як збори громади. Оленівка. 5.10.2019 так і в отг. М.Солтанівка. 12.10.2019. громадське слухання. відео  . Чітко сказано, що це питання буде вирішуватись н.п.Борова самостійно, без залучання коштів отг.

Приємно, що вже не роблять спроб сховати нагальну правду про наслідки оптимізацій з бюджетними закладами, де школи можливо будуть скорочені, а учнів зведуть до одного закладу. Здивувала пропозиція від запрошенного “спеціаліста” провести порівняння першочергової необхідності для отг тротуарів у смт Борова і шкільного автобуса, що схоже було на спробу перенесення уваги. Типовий маніпулятор!

..здивували зустрічні не фахові питання далекі від теми зборів, порівняння бюджетних витрат без урахування потужності і розмірів закладів, також здивував набір загальних фраз “що ми плануємо робити..” і без пояснення що заважає цим вже займатись (в контексті питання збереження покриття асфальту шляхів від важкої техніки) і тд.

..те що оголошено про можливий початок будівництва медзакладу в Мотовилівці, що є державною програмою і робиться на співфінансуванні, сподобалось всім присутнім. Головне тепер знайти туди фахівців, забезпечення  і кошти на утримання, коли збудують..

..була спроба зрозуміти про не втіленну ініціативу зі створення отг від місцевого депутата, що просував її за останні чотири роки і де він себе назвав автором тогочасного звернення, на тлі сьогоднішніх заяв про приєднання. Як не дивно, знайшлись вагомі пояснення, що цьому тоді завадило. Можливо згодом нічого вже не завадить… Щоправда час втрачено.

..загалом, весь спіч звівся до банального “миваспочуємо”, здавалось що йде звичайна агітація від кандидата у депутати, і в основному декламувався стандартний перелік пояснень по створенню отг. Мабуть зрозуміли, що після численних спроб заблокувати створення отг з центром в смт Борова, ці гарні люди вирішили доєднатись до процесу, і вже вирішенне без них питання підносять як свою власну роботу і не аби яке досягнення.

..ще доповідач потішив присутніх своїм годинником, випадково демонструючи його на руці, мабуть дуже коштовним..

..потім була зустріч з громадою на Дубинці, там за подією спостерігали здалеку, але декілька фото зроблено.

..у фб на своїй сторінці депутат виклав наступне:

..і з його сторінки ще фото:


..і текст. получить займ на карту

Comments are closed.