Створення Фастівської ОТГ: хто ж приєднається до Фастівської громади?

..стаття в “nash-gorodok.com.ua” про можливі перспективи реалізації Закону України «Про  добровільне  об’єднання  територіальних  громад» в руслі останніх подій і що їх спричинило: Київською обласною державною адміністрацією було затверджено план формування територіальних громад у кількості 3-х об’єднаних громад на базі Фастівського району: Фастівської, Кожанської та Борівської ОТГ.

Відповіді на це запитання поки нема. На даному етапі реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Фастів отримав відповіді від Великоснітинської сільради з інформацією про проведення громадських слухань, а також лист від Фастівецької сільської ради, де йшлося про намір проведення громадських слухань щодо об’єднання з Фастовом у селах Фастівець, Клехівка та Гвардійське.

Про це на апаратній нараді розповіла начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Лариса Сірченко.

Варто зазначити, що Київською обласною державною адміністрацією було затверджено план формування територіальних громад у кількості 3-х об’єднаних громад на базі Фастівського району: Фастівської, Кожанської та Борівської ОТГ.

Рішенням сесії Фастівської міської ради № 5-ХІХ-VII від 01.11.2016 р. було затверджено Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад. А в лютому 2018 року Фастівська міська рада створила постійну комісію міської ради з питань децентралізації та адміністративно- територіального устрою.

На одному з перших своїх засідань постійна комісія обговорила прийнятий у травні 2018 року ЗУ «Про внесення змін до ЗУ «Про добровільне обєднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення (від 04.05.2018 № 6466). На наступному засідання постійна депутатська комісія прийняла рішення про затвердження тексту листа (звернення) до голів сільських, селищних рад Фастівського району з пропозицією добровільного приєднання сіл Фастівського району до міста Фастова. Такі листи були направлені до голови Фастівської районної ради, в.о. голови Фастівської районної держадміністрації, а також до Малоснітинської, Бортниківської, Великоснітинської, Веприцької, Волицької, Фастівецької та Червоненської сільських рад.

джерело займы на карту

Comments are closed.