пісковище на Київській. 23.07.2018

.. 23.07.2018 після зливи на розі вулиць Київська і Франка намило пісковище. Традиційно. Далі стисло: розбираючись з проблемою заклеєнного замка, селищна рада силами комунгоспу почала прибирати пісок, замовила для грейдерування і навантаження трактор у ДП ДГ “Дмитрівка” (КОКОС),  замовила навантажувач маніту у фірми з турецькими інвестиціями “Простор” (ДОК), і у короткий термін прибрали шлях від основної маси нанесенного бруду. 

..було трішки обмежено рух транспорту, але всі учасники руху ставились з розумінням до ситуації.


..місце проблеми на мапі, саме на цей шлях виносить пісок зі схилів.

навантажувач маніту, фірми з турецькими інвестиціями “Простор” (ДОК), прямує до прибирання.


..частково нагорнута земля на утворений по вул.Гурича рівчак.


..так це виглядало зранку


..процес рівняння


керування процесом

..звісно, що ця проблема виникла “раптово”, такого тут ніколи не було, і ось знову! За минулий період ніхто не приділяв значної уваги до вирішення цієї проблеми, навіть маючи можливості і ресурси, але тепер прозріли і навіть дають поради. То добре. Краще пізно ніж ніколи..

..про канали водовідведення (лівньовки) говорити зайве, вони всі опинились у дворах людей що мешкають поруч дороги, і майже все демонтовані або нефункціональні. Рівчак з гори, яким прокладено вулицю, є природнім колектором і накопичує воду з саду і сусідніх схилів та вулиць, а потім несе це все вниз. Аналогічна ситуація на вул.О.Свірського (там все біжить по асфальту), вул.Суворова, вул.Б.Хмельницького,  Гурича, пров.Абрикосовий (де вимивається грунт). А підтоплює вул.Київську, Соколова, Лугову і пров.Соколова (де випадає вимитий грунт). заём

Comments are closed.