..як там справи з отг?

…ми спостерігаєм велику активність у навколишніх н.п. по питанню створенню спільних ОТГ і…повну тишу на цю тему в смт Борова і поруч. Просто взагалі без заяв чи повідомлень, лише тиша. А ті частки інформації , де є згадування про Борову , збираються крихтами по різним джерелам..

..можливо якась діяльність у цьому напрямку є, і вона потроху-потихому виконується, щоб підготувати і вже видати як результат по громадам і спільним питанням. Або ні. Хто зна..

..в мережі фб на сторінках сусідів вирують активності, йде обговорення про переваги і недоліки, про очікуваення і плани, про те як воно буде чи мріється, а в нас – тихо!

..можливо голови сіл-сателітів вже мають певний план дій, і чекають сигналу, щоб на свої громади кинути звістку про створення отг з тим чи іншим осередком, та долучитись. Хто зна..


..наразі з описів, які дають  нашому селищу сусіди, спостерігаючи за  всіма подіями, не на користь смт Борова, цитата: “Нам що,треба оті склоки ,суди ,безлад, драки які існують в Боровій?” (с)

..щоправда існують і інші думки, де вбачають в нас потенціал, і бажають мати з нами спільні стосунки в ОТГ. Цитата:

Oksana Gupalo Це дуже серйозне питання. Якщо ми говоримо про подальший розвиток нашої громади, то маємо враховувати ті послуги, які може отримати громада і відстань до цих послуг.

З держбюджету ОТГ напряму отримують гроші на освіту, медицину, спорт, культуру, соціальний захист.

До Калинівки як і до Василькова немає транспортного сполучення. Якщо треба в лікарню, школу, музичну школу, паспортний стіл, то як людині без машини добратися в Калинвку? По трасі з пересадками? Колись їхала по прямій дорозі через ліс, бо була пробка на трасі, то це була ціла пригода. А як дітям в школу їздити? Швидкій чи пожежній приїхати?

1.Борова має чудову школу, з наступного року перетворюють ліцей, під це будуть задіяні кошти державної субвенції. Наші діти ходять в школу в Боровій. Не щнаю точно скільки , більше 20 точно. Рівень освіти набагато вищий ніж в Солтанівці. А ще школа мистецтв з музичною і художньою освітою, заняття з англійської, спортивні секції, танцювальні гуртки. Діти закінчують заняття під вечір, сідають на маршрутку і їдуть додому безкоштовно! В школу і зі школи. По домовленості з маршрутками.

2. Лікарня теж нормальна, сучасна. Ми підписали договір з сімейним лікарем саме в Боровій. Отримуємо послуги там. Навіть пішки можна до лікарні дійти за 20 хвилин. Машиною за 5 хвилин доїхати. Вакцінація, справки, лікарняні, загальні захворювання – всі послуги! Швидка теж близько!

3. Пожежна із Борової приїде швидше. Це зрозуміло.навіть не коментую.

Я не кажу що обєднання з Калинівкою буде гірше. Калинівка отримає більше можливостей від такого об’єднання, як і Борова. Нам треба думати про себе!

НАМ , НАШИМ ДІТЯМ, НАШИМ ПЕНСІОНЕРАМ ВИГІДНІШЕ І БЛИЖЧЕ БОРОВА! (с)


..тож якщо в нас тут вірять, в нас щось таке є, ми щось з себе навіть можемо представляти, то варто мобілізуватись і розпочати! Хто і коли ініціює збори по цій тематиці? Хто подасть заяву? Хто по сусідам поїде і почне перемовини? Хто пояснить про плани і тд?

..час спливає..

повідомлення стосовно теми:
Проект змін. отг
про отг..
30 червня. ОТГ
КОДА затвердила створення Глевахівської ОТГ
Вибори в ОТГ 2020
Мотовилівський кущ. ОТГ. фб
Створення Фастівської ОТГ: хто ж приєднається до Фастівської громади?“Заруба” в Забір’ї
архів. паспорт Фастівської громади
архів. мапа Борівської громади
про громади..
СТАТУТ ТЕРІТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. (ПРОЕКТ)
..громади. об’єднання. мапи.
мапа громади. Калинівської!?..
Про нинішню проблематику відносин територіальної громади з органами місцевого самоврядування
Борівська громада
микрокредит

Comments are closed.