Проект змін. отг

Вітаємо! Проект змін до перспективного плану формування територій громад передано для схвалення до Київської обласної ради.

Проект змін 💾 http://bit.ly/2Uuhdlv
Додаток 💾 http://bit.ly/2W0Fa5j

Роки плідної роботи, тисячі опрацьованих звернень і наданих консультації, сотні виїзних нарад, десятки засідань. Сьогодні все це втілено у життя!

За дорученням Київської обласної державної адміністрації Департаментом містобудування та архітектури підготовлено Проект змін до Перспективного плану формування територій громад Київської області. Сьогодні офіційним листом Київська облдержадміністрація звернулась до Київської обласної ради для розгляду та схвалення зазначеного проекту.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі Департаменту містобудування та архітектури і керівництва Київської обласної державної адміністрації визначено дієвий шлях до успішного об’єднання територіальних громад.

Вдячні за плідну співпрацю депутатам Київської обласної ради, представникамКиївське регіональне відділення Асоціації міст України, Київський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, головам районних державних адміністрацій та районних рад, представникам органів місцевого самоврядування, а також всім небайдужим до змін у державі.

Зважаючи на високий пріоритет і особливу увагу щодо підтримки реформи децентралізації з боку найвищих владних інституцій та міжнародних донорів, Київська обласна державна адміністрація підтримала ініціативи вищого керівництва держави і докладає максимум зусиль для просування і стимулювання реформи децентралізації.

Цей крок дає поштовх для створення нових спроможних об’єднаних територіальних громад!

#ОТГ #Децентралізація #ДМАКОДА #Київоблдержадміністрація #Ликов#Київськаобласть

джерело займ на карту онлайн

Comments are closed.