конкурс кандидатів. щодо завершення. від Білодід

Інформація щодо завершення конкурсу на заміщення посади директора Борівського академічного ліцею (з перших вуст).

..(з перших вуст).

06 серпня 2019 року відбулось фінальне засідання комісії щодо наслідків конкурсного відбору. Я, як учасник конкурсу, звернулась до членів комісії з проханням розглянути численні порушення, які мали місце протягом всього конкурсу. Оскільки члени комісії не читали або не вчитувались в Положення про конкурс ( про що в особистій розмові мене повідомив голова конкурсної комісії, заступник голови Фастівської РДА Волков Ю.В.), я взяла на себе сміливість роздрукувати Положення для членів комісії і запропонувала опрацювати текст Положення разом. Прочитавши текст документу вголос від першого пункту до останнього, вказала на порушення, які очевидні:

  • Порушення терміну оприлюднення наказу про оголошення конкурсу;
  • Порушення в ході формулювання самих конкурсних запитань;
  • Порушення процедури підрахунку балів ;
  • Численні порушення щодо прозорості проведення конкурсу та забезпечення відеофіксації ( всі протоколи засідань комісії, відомості про результати оцінювання, інші документи та сам процес конкурсного відбору згідно закону організатори конкурсу повинні оприлюднювати).
  • Таємне голосування, яке встановило переможця, не враховувало результатів конкурсного відбору і мало суб’єктивний характер. Більше того, згідно Положенню, таємне голосування не проводиться, переможець визначається за результатами конкурсного відбору;
  • Оприлюднення переможця відбулось не на офіційних сайтах Районної ради, Відділу освітим та закладу освіти, як того вимагає Положення, а на сайті методичного кабінету.

Ці ж порушення я озвучувала раніше в кабінеті директора департаменту освіти і науки КОДА Рогової В.Б.

Що ж відбулось далі? Члени комісії заслухали заяву Чернової В.М. про те, що вона відмовляється від посади директора Борівського академічного ліцею, конкурс було визнано таким, що не відбувся.

Проаналізувавши всі порушення та хід конкурсу виникає питання:» Яка мета була у організаторів конкурсу? Призначити професійного директора чи втілювати в життя тільки їм відомі сценарії шляхом численних порушень, заплутування ситуації, перекручення фактів та загострення соціальної ситуації в громаді?»

Щодо організаторів конкурсу та членів конкурсної комісії. Хто розробляв та затверджував Положення про конкурс? Схоже, що ці посадові особи не читали не тільки типове Положення, а й Закони України. Що це, недбалість , відсутність професіоналізму чи злочинне перевищення посадових повноважень? Думаю, відповісти на ці запитання повинні відповідні посадові особи та компетентні органи.

В свою чергу, як в.о. директора я звернулась до голови конкурсної комісії, заступника голови Фастівської РДА Волкова Ю.В. з офіційним запитом про отримання  публічної інформації щодо конкурсного відбору. Згідно вимог чинного законодавства, всі документи, що були оформленні в ході та за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею повинні бути оприлюднені на офіційному сайті навчального закладу, що я й зроблю, як тільки документи будуть у мене. Можливо, тоді ми отримаємо відповіді на численні запитання, які замовчувались в ході конкурсу.

В світлі цих подій, особливо пишаюсь борівчанами, яким не байдужа доля нашого навчального закладу, які стоять на боці законності, рішуче відстоюють верховенство права. Саме це ми повинні показувати нашим учням, нашим дітям, адже вони і є те покоління, яке зробить Україну сильною правовою державою.

Черговий раз ми продемонстрували, що в Борові живуть обізнані та активні люди, готові відстоювати законні інтереси своїх дітей, школи, громади.

Вікторія Білодід


скріни сторінок

повідомлення стосовно теми:

конкурс кандидатів. інформація від Чернової
конкурс кандидатів. інформація від Твердохліб
конкурс кандидатів. інформація від Білодід
конкурс кандидатів. Відкритий лист
..конкурс кандидатів. аналіз порушень
2 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 26.07.2019
конкурс кандидатів. АНОНС 26.07.2019
конкурс кандидатів. сайт воф рда. протоколи?
конкурс кандидатів. рапо. протоколи?
1 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 12.07.2019
Зустріч кандидатів. Борова. Ліцей. 9.07.2019
УВАГА КОНКУРС!!!
конкурс. кандидати. ліцей


Нагадаю про невеличкий цікавий період в житті очільників актуального конкурсу у нещодавній історії:  про  питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, і тепер вже не здається, що і тут хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери


..свідком перебігу подій, про конкурс і відбір, була ще представниця від батьків школи – Оксана Руденко, котра напевне має власну думку і може доповнити розповідь, що відбувалось і тд. займы онлайн

Comments are closed.