компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018

..продовження теми вивчення держзакупівель отримала свої чергові надходження, ПІСЛЯ ПЕРВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, так як стало цікаво це промоніторити й далі, а особливо якщо воно все дотичне до смт.Борова. Чергові знахідки, сумми, сортамент, дивні ціни..

..знову маємо звичайного ФОПа (Літвінська Яна Олександрівна), котрий активно співпрацює з держустановою Відділ освіти Фастівської райдержадміністрації (О.Й.Рудаківська), у сфері насичень високотехнологічними інструментарієм для шкіл (ноутбук, проектор). Загалом на 26 комплектів.

..гарна ідея, підтримати і розширити технологічні можливості навчального процесу, викликає повагу і варта відзнаки. А той факт, що ціни на придбані предмети знову вийшли за межі помірного, викликають сум..

..оглянемо джерело інформації (прозорро, дозорро) котрі мають в собі показники оферти і задіяних осіб, а також дати та сумми, згідно рахунків.

..вартує оферта під півмільйона, і що цього разу було з ціною?

+ скани угоди і специфікація.

..дуже потішила детальна і зрозуміла “специфікація”. Додаток 1.

..ну а далі перелік закладів і кількість запланованих предметів. Школа смт. Борови зазначено. Додаток 2.

..вважається, що екран для цього всього комплекту зайвий, кріплення проектору теж зайві, і шнур хдмі для звязку між ноутом і проектором відсутній. Може згодом донесуть?

..вказано “ноутбук”, а ми вже дізнались згодом що то Dell Inspiron 3552 (I35C45DIL-60) і актуальна вартість (на 22.12.2018) на різних сайтах складає 6200 – 7200 грн за 1 шт. В описі “СПЕЦИФІКАЦІЯ” нажаль відсутні ключові дані по “ноутбук”, і чи було укомплетовано ОС і яка її вартість, чи без ОС взагалі.

..”інтерактивний проектор” визначили за наявним і вже переданним до закладів, і актуальна вартість за ПРОЕКТОР EPSON EB-X400 (V11H839140) – 11485 грн. (на 22.12.2018). В описі “СПЕЦИФІКАЦІЯ” нажаль відсутні ключові дані по “інтерактивний проектор”, і чи було укомплетовано шнур хдмі, чи екран та кріплення. Чи теж відсутні…

Якщо скласти до купи відоме (навіть якщо є інші ціни), то вийде 17685 грн. Невеличка різниця у 648,5 грн на 1 комплекті очевидна. А за 26 комплектів – 16861 грн.(Ну стриманно на такій суммі, навіть скромно, наче похибка). Але якщо отримати більш чітку за описом, а не наявну “СПЕЦИФІКАЦІЮ”, то ту невеличку різницю у 648,5 грн на 1 комплекті можна було б і втратити і дійсно вийти на “нуль”. Тоді по цій оферті питань і не стало. Нажаль додаткові дані відсутні (те що є на “прозорро”), керуємось наявними, то може згодом колись?

..але це в череді “гарних” справ, як тут і тут у вузький проміжок часу по відомим величинам, теж можливо є пояснення?. Ймовірно існують інші варіанти розрахунків і кошторис там теж цікавий, але і з того що є – виходить те що ми бачимо..

..там на тендерах “прозорро” є чимало угод і проплат, що можна повязати з нашим селищем, але як перевіряти невідомі величини (будівництво-ремонти, оцінки-перевірки, харчі-посуд, послуги, пальне-електрику)? Обрано ті, котрі викликають підозру, і є можливість за наданними прикладами порівняти. А чи є то “схема”, чи дійсно так все працює, нам ніхто не скаже.. займ

Comments are closed.