компутери. прозоро. фінал?..

..минуло рівно пів-року, з того моменту як було оприлюднено цікаві оборутки у сфері держзакупівель районними керманичами, за бюджетні (читай: людскі) кошти оргтехніку для наших шкіл. І це навіть не “бігусінфо” чи “танкові-висотомірні афери”, а мілке-дрібне дійство-шахрайство на наших теренах всім нам знайомими людьми, і це для наших шкіл, і для наших дітей? І де результат?

..”дрібний” грошовий збиток державі нанесено, кошти державні за схемами виведено, якщо мались безпідставні звинувачення посадовцям, то обурені “наклепом” повинні були подати до суду на свій захист, але чомусь відмовчались…

..і тиша! Тобто, зафіксований факт і наявні докази не стали тією “соломинкою” для цього “верблюда”, і він продовжує існування на обійманих посадах за наявних недоліків. І ні звіту відповідної комісії, ні компетентних слідчих органів, ні вироку по цій справі…  Але це було все за “шоколадногобариги”, а вже нова ера прийшла і.. тепер всебуде, як обіцяв новий президент “зе”! Очікуємо повідомлення про наслідки боротьби з розкраданням держбюджету і те, які будуть “весняніпосадки” від нових лідерів!

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери


..і лише варто процитувати зі старого повідомлення трохи, щоб дійти висновків про покривачів махінаторів і про %..

..Юрий Волков дав змістовну відповідь. Навіть і додати нічого. “Додаємо сюди 5% податків, витрати на транспортування товару і, застосувавши нескладні математичні дії, отримуємо цілковиту руйнацію “корупційної схеми”, так детально змальованої у вже згаданому вище дописі.” (с)

..а чому не придбати було все вище вказане напряму у постачальника, а не через когось, і доставка й % стали нетакі вагомі?

..це те що стосується смт Борова, а як воно в інших селах району – хто зна. Мабуть там все інакше. Чому така увага до придбань? Бо нещодавно смт Борова “відмовилось” у субвенцію (дарунок) в один мільйон і там теж були заплановані компутери у школу..

..і за дивним збігом обставин, окремі тогочасні депутати що не прийняли цю субвенцію, є підприємцями що зазначені в цій оферті. Мабуть то випадково…


..тож “старіобличчя” мають піти, а нових ми ще не знаємо.. кредит онлайн

Comments are closed.