1 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 12.07.2019

..стислий опис подій у продовженні, початок тут, стосовно вакантної посади.

текст з джерела:

Додам і свої п’ять копійок щодо першого етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею. Перемога на цьому етапі повністю за Білодід В.В. – 98 правильних відповідей з 100 можливих! Вітаємо і віримо в перемогу. Чернова В.М. – 82 зі 100, Бенюх Н.Є 55 зі 100 ( потрібно 60). Таким чином двоє учасниць пройшли до наступного туру. Прикро, що обіцяна трансляція он-лайн стала можливою лише на етапі перевірки робіт. Сподіваємося, що доступним для загалу он-лайн буде ІІ тур, як і було обіцяно на зустрічі у Борівському ЗЗСО І-ІІІ ст. 09 липня, а також на оприлюднення протоколів засідань конкурсної комісії, як вказано у Положенні.


..далі від себе:

..нам було обіцяно “відкритість, прозорість і тд.” – ці пункти організаторами відділу освіти і районних керівників порушено було відразу, просто тупо заборонили відеофіксацію події. Мотивація? Як заявила одна з присутніх (представник від батьків), що “я свою згоду не давала, щоб мене знімали”. То тоді порада: сидіть вдома, а в громадському місці і в держустанові подібних обмежень нема, а ще там просили навіть посвідку журналіста (!) якісь юристи (нагадаю про статтю 34!) і… навіть не глянули на неї після її отримання, а інші просто розвели руками “минехочемо”! . Це не домашнє відео, а суспільноважлива річ, інформування громади про дотичні і важливі справи у житті місцевого закладу освіти! До того ж, на цю подію самі вчителі і запросили, щоб унеможливити фальсифікації і зберегти для історії школи такі важливі моменти. Але ж ми розуміли, що головна ціль була провести конкурс, тому вирішено було поступитись, і дочекатись підрахунку.

Саме оприлюднення моменту підрахунку потім і обіцяли зробити відкритим і прозорим, але знову “забули” про свої обіцянки і… тупо нас “розвели” та провели у звичній манер, серед “своїх”. Добре, що змогли організувати трансляцію у фб!

..протокол з конкурсу нам теж обіцяли надати. Чекаємо..

..ті хто нам обіцяли “відкритість, прозорість і тд.” виявились зичайними брехунами! Фастів знову дурить Борову! Як тоді вірити їм в подальшому? Правильно – вони втратили довіру..

..відео трансляції і фото додається.


..спроба відстояти своє право на поінформованість. Крім одного “за” – всі решта проти. З комісії..


..момент дискусії і обіцянок, на дозвіл зйомки, серед вчителів перед будівлею, де конкурс був.


..діалог


..обіцянка друга.

..тобто, питань до організації і проведення конкурсу багато, очевидні недоліки і певна заангажованість сприяла забороні робити відефіксацію (інших пояснень нема), від початку і до кінця, щоб унеможливити контролювання роботу комісії і конкурсантів (є недовіра..). Спроба вести трансляцію лише частково вирішила проблему – вона фрагментарна і має вади, але це єдине що маємо..


перша частина


друга частина


..чому приділяється така увага адміністрацією району до закладу в селищі Борова? Чому створюються умови для підозри у їх діях? Бо є чимало фактів, а це – чергові…

п.с.:..традиційно хотів би і я задати питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, здається тепер теж хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери займ на карту онлайн

Comments are closed.