Зустріч кандидатів. Борова. Ліцей. 9.07.2019

..як і анонсувалось, 9.07.2019 у Борівській школі (що майже ліцей), відбулась зустріч кандидатів на посаду директора. Прийшли на захід представники педагогічного колективу школи і батьківських комітетів, а також пересічні громадяни, що мали час і натхнення.

..загалом традиційне дійство відбулось: коли громаді демонструють кандидатів, ті оголошують свої плани і бачення по власній реалізації на посаді, трішки питань-дискусій і анонс наступних кроків..

..цікаво було почути діючого в.о. директора школи, що має значний педагогічний стаж і певні очевидні здобутки, а також порівняти заяви і відповіді на питання присутніх фахівців інших кандидатур. Очевидно це здалося, але легковажні відповіді решти претендентів не сильно вразили глибиною, і лишили чимало питань..

..звісно, є надія, що ті хто цей перформанс задумав, дослухається до думки колективу школи.


начальник відділу освіти О.Й.Рудаківська


кандидат на посаду Чернова Валентина


кандидат на посаду Бенюх Надія Євгенівна


кандидат на посаду Білодід Вікторія Віленівна (фото з архіву)


п.с.: дочекавшись фінальної промови, присутні хотіли задати питання, що турбують їх стосовно теми і ситуації, але .. не всигли!  .. раптом  “гості” хутко підхопились і кинулись на вихід! Дивна реакція.. Але показова.

..хотів би і я задати питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, здається тепер теж хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.