конкурс кандидатів. інформація від Чернової

Інформація щодо перебігу конкурсу на посаду директора Борівського академічного ліцею від Чернової

..на теренах фб у загальнодоступній групі “Новини освіти смт Борова” поширено це відео, а також є невеличке обговорення, стосовно теми. У відео присутні кадри з власного репортажу від “borova.org”, але з видаленними “ватермарками”, що є поганою ознакою і вказує на рівень тих “журналістів”. А це їх відео взагалі авторства не має, тож поширюється як є, без фідбеку. Присутні на конкурсі свідки можуть помітити певну відмінність  у виступах кандидата, як наживо, так і в записі (відрепетирували)..

..я був свідком тих подій, про які йде мова, можу лише підтримати заяву Олени Оніщук, стосовно відео..

..нижче надано скріни..

..навколо стільки шкіл і профільних закладів, де є дефіцит в таких потужних кадрах, і це тільки тут все клином на цій школі-ліцею зійшлося в смт Борова! Можна було взяти і очолити учбовий або виховний процес на Білках чи у Мотовилівці (маленька чи велика школа), запропонувати свої послуги в Оленівку чи Мотслобідку, навіть дитячим вихователем у Снітинку. А згодом зарекомендували себе як вправну і знаючу особу, і розвинули б заклад до захмарних висот, щоб вас одразу кликали у міністерство… Але чомусь вирішили одразу в директора…

повідомлення стосовно теми:

конкурс кандидатів. інформація від Твердохліб
конкурс кандидатів. інформація від Білодід
конкурс кандидатів. Відкритий лист
..конкурс кандидатів. аналіз порушень
2 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 26.07.2019
конкурс кандидатів. АНОНС 26.07.2019
конкурс кандидатів. сайт воф рда. протоколи?
конкурс кандидатів. рапо. протоколи?
1 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 12.07.2019
Зустріч кандидатів. Борова. Ліцей. 9.07.2019
УВАГА КОНКУРС!!!
конкурс. кандидати. ліцей


п.с.: подобається мені активна позиція односельців, як не крути, байдужими не назвеш! Головне, що всі за правду і проти корупції та брехні. Це добре! Нагадаю про невеличкий цікавий період в житті очільників актуального конкурсу у нещодавній історії:  про  питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, і тепер вже не здається, що і тут хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери взять деньги в долг на карту

Comments are closed.