конкурс кандидатів. інформація за 30.07.2019

..маємо на 7.08.2019 рішення від відділу освіти Фастівської РДА, про оголошення результатів конкурсного відбору на заміщення посади директора, що мав певний резонанс під час свого проведення. 

..сам текст з повідомлення, з офіційної сторінки, скрін якого вище:

Оголошення результатів конкурсного відбору на заміщення посади директора
12 липня 2019 року було проведено І етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області. Відповідно до ч.1 п.13 Положення, кандидатами на посаду директора Білодід Вікторією Віленівною, Бенюх Надією Євгенівною та Черновою Валентиною Михайлівною було складено тестові завдання, що оцінювалися за 100- бальною системою. Згідно з Положенням, кандидат, який набирає менше 60 балів за результатами тестувань, не допускається до II етапу конкурсу. Таким чином, за результатами тестування, до II етапу конкурсного відбору було допущено Білодід Вікторію Віленівну та Чернову Валентину Михайлівну.

26 липня 2019 року відбувся II етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області. Кандидати Білодід Вікторія Віленівна та Чернова Валентина Михайлівна, відповідно до ч. 2 п.13 Положення, складали письмовий іспит, вирішували ситуаційне завдання та публічно презентували план розвитку Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області.

За результатами відбору, конкурсна комісія шляхом таємного голосування визначила переможця та рекомендувала для призначення на посаду директора Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради Київської області Чернову Валентину Михайлівну.

..Ще є повідомлення про “заяву” від кандидата-переможця, якою нібито зупинили конкурс (чи відмінили результат, або вона відмовилась з інших причин), але за яких конкретно підстав – стане відомо після оприлюднення всіх матеріалів, від заяв до офіційних конкурсних паперів.

..а ще треба зробити наголос очільникім відділу освіти Фастівської РДА, що ця ситуація трапилась саме завдяки вам і вашому керівництву, за НЕпрозорої інформаційної політики вашого закладу, без повноцінного поінформування і за очевидної протидії на право отримати інформацію (банальне голосування проти відеозапису в комісії пам’ятаєте? Ото і були порушення, дрібні і невагомі, але характерні..), було створено підстави недовіри, як до вас особисто (Волков, Рудаківська, Куценко), так і до конкурсу вцілому. Ви отримали супротив за свої ганебні дії! Тепер загнали ситуацію у кут, а вийти хочеться “красіво”, та не виходить ..

..є чутки, звісно без жодних підтверджень, що днями в райраді м.Фастів відбулась зустріч, між керівництвом райради і представниками педагогічного колективу смт Борова, і що там велась розмова стосовно ситуації по конкурсу, яка згодом пішла на підвищених тонах (дивно, невже знову вчителі?), а вимагались підтвердження і факти детальні по конкурсу від представників організаторів (щось не все мали в наявності організатори), і зустріч закінчилась раптово: у відповідь на хамство вчителі покинули кабінет, де йшли перемовини, лишивши хазяїна його зі своїми словами.. Це такі чутки..

повідомлення стосовно теми:

конкурс кандидатів. інформація від Чернової
конкурс кандидатів. інформація від Твердохліб
конкурс кандидатів. інформація від Білодід
конкурс кандидатів. Відкритий лист
..конкурс кандидатів. аналіз порушень
2 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 26.07.2019
конкурс кандидатів. АНОНС 26.07.2019
конкурс кандидатів. сайт воф рда. протоколи?
конкурс кандидатів. рапо. протоколи?
1 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 12.07.2019
Зустріч кандидатів. Борова. Ліцей. 9.07.2019
УВАГА КОНКУРС!!!
конкурс. кандидати. ліцей


Нагадаю про  питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, і тепер вже не здається, що і тут з “конкурсом” хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери

  микрозайм

Comments are closed.