архів. 2 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 26.07.2019

архівна новина 26.07.2019..анонсована подія відбулась. 26 липня о 13 год у приміщенні райво відбувся фінальний етап конкурсу на посаду директора Борівського ліцею. Коротко про результат: конкурсна комісія устно оголосила переможця – Чернова. Офіційний папір обіцяли після двох робочих днів, за законом, оприлюднити..

..як відбувалось саме дійство і що намагались приховати від сторонніх, в стінах рапо у методичному кабінеті, можна переглянути на аматорському відео. Висновки робіть самі, бо закидали в упередженності ..

п.с.: власна думка стосовно подій, свідком яких став. Це загалом дійство з передчасно запланованим фіналом, де всі задіяні розібрали певні ролі, і це навіть приховувати їм не дуже вдавалось (вони навіть на голосування ставили з відкритою фразою про підтримку одного свого претендента). Вони сильно переймались за оприлюднення або спостерігання за їх діями (що вам ховати?), жодного протоколу або “екзаменаційних” листів кандидатів не надали до перегляду (є підозра у підтасовці!), вели себе відверто зухвало (!) – це наші недолюстровані чиновники-нахаби  .. Всі присутні члени комісій намагалися вчити, як мені робити зйомку у громадському місці в держустанові, що типово для них, і ображено так натякали на недоречність цих дій взагалі.

..чітко і по суті, стосовно обираємої посади, було чути з вуст однієї людини, а набір слів у певному порядку – з вуст іншої. Очевидно після прослуховування презентацій, що протекція таки спрацювала, і вибір був зроблений..

..була спроба вести трансляцію у фб, технічна складова підвела, глючило..

..думка кандидатів на посади і їх погляд на розвиток є на відео. Робіть висновки самі…

повідомлення стосовно теми:
архів. Наказ № 108 від 24.05.2019 р.
конкурс кандидатів. інформація від Чернової
конкурс кандидатів. інформація від Твердохліб
конкурс кандидатів. інформація від Білодід
конкурс кандидатів. Відкритий лист
..конкурс кандидатів. аналіз порушень
2 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 26.07.2019
конкурс кандидатів. АНОНС 26.07.2019
конкурс кандидатів. сайт воф рда. протоколи?
конкурс кандидатів. рапо. протоколи?
1 конкурс кандидатів. Фастів. рапо. 12.07.2019
Зустріч кандидатів. Борова. Ліцей. 9.07.2019
УВАГА КОНКУРС!!!
конкурс. кандидати. ліцей


..вдалося нагадати про  питання особисто представнику з м.Фастів,  начальнику відділу освіти О.Й.Рудаківській, стосовно минулорічної історії з придбанними для місцевих шкіл оргтехніки за трохи завищенними цінами, .. Тоді трохи “нагріли” з оргтехнікою, і тепер вже не здається, що і тут хочуть “нагріти”..

пдслхн брва 16.12.2018 компутери. додаток..
компутери. прозоро. додаток..22.12.2018
компутери. прозоро. оферта за..6.09.2018
пдслхн брва 16.12.2018 компутери


..минув час, і тепер можна порівняти хто тоді що казав і робив, і де тепер вони всі: сам конкурс виграла, попри підтасовки, дійсно краща людина серед кандидатів. Навіть суд довів це. А керівники і організатори конкурсу, які з піною доводили свою правоту, чомусь тихенько взагалі той конкурс відмінили. А чого? Мабуть тому що підтасувати результати не дав супротив громади? Бо коли були вибори вже від партій у депутати, то попри очевидне, всі ці ж самі люди що були оппонентами на конкурсі, раптом стали представниками однієї політсили, що проштовхнула їх. І тепер навіть посад державних собі поотримували, на наші податки представляти інтереси олігархів, якщо хто не бачить. Тож такі висновк..

Comments are closed.