«Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.03.2016 по 14.03.2016»

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення..

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 01.03.2016 по 14.03.2016»

 

 

«Децентралізація – шлях до розвитку самоврядування”

 

В березні заступник голови районної ради Володимир Куценко взяв участь в заходах з питань проведення реформування органів місцевого самоврядування, а саме: в обласному форумі «Децентралізація – шлях до розвитку самоврядування», де обговорювались нагальні проблеми ефективного функціонування органів місцевого самоврядування і учасники зібрання зійшлися на думці, що одним з головних питань розвитку місцевого самоврядування є подолання корупції; та засіданні круглого столу в с.Томашівка, з питань утворення Томашівської об’єднаної громади, де обговорювались питання спроможності цих громад, розглянуто зауваження та пропозиції комісії Київської облради, викладені у висновку до перспективного плану об’єднання громади, за результатами зібрання, вирішено до кінця березня переглянути прийняті рішення сільських рад, що вирішили об’єднатись, та привести їх у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

«На захисті правопорядку»

 

Голова районної ради Геннадій Сиваненко на прийомі у Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Обговорив питання погіршення криміногенної ситуації в населених пунктах району, зростання невдоволення громади району та міста, щодо ускладнень з отримання послуг Сервісного центру МВС через його ліквідацію в місті. Було прийнято рішення додатково вивчити дане питання, направлено письмові звернення до керівництва МВС з питань збереження відділу та Сервісного центру МВС в м.Фастів і відновлення роботи відділення поліції в смт.Борова. За результатами розгляду цих звернень буде повідомлено додатково.

 

«Вшанування пам’яті Великого Кобзаря»

 

9 березня Голова районної ради Геннадій Сиваненко та його заступник Володимир Куценко взяли участь у заходах з покладання квітів та вшанування пам’яті великого Кобзаря та пророка Української нації Тараса Шевченка, присвячених відзначенню 202 річниці від його дня народження в місті Фастові та селі Фастівець.

Слід зазначити, що напередодні цих заходів
депутатами районної ради Володимиром Куценко, Анатолієм Корчаком та Едуардом Мондзелевським проведено роботи з благоустрою кургану Переп’ят в с.Фастівець, де Кобзар працював на розкопках архіологічної експедиції.

 

Виїзний прийом громадян

 

10 березня голова районної ради Геннадій Сиваненко провів виїзні прийоми в с.Малополовецьке та смт.Кожанка, за участі заступника голови районної ради Володимира Куценка, начальника Фастівського відділення поліції Юрій Герасименко, начальника Управління Держгеокадастру у Фастівському районі Олександра Бендереця та депутата районної ради Лариси Майсак.

В ході прийому жителями цих громад порушувались питання щодо виділення та оформлення земельних ділянок працівникам соціальної сфери та учасникам АТО, переоформлення спадщини, вуличного освітлення, ремонту та утримання доріг. Не менш важливим було питання щодо роботи підрозділів поліції в населених пунктах району.

На окремі питання заявники отримали роз’яснення щодо можливості їх вирішення, за результатами прийому направлено листи та дано доручення виконавцям.

Про роботу Фастівської районної ради за період з 14.02.2016 по 29.02.2016

Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.02.2016 по 12.02.2016

Про роботу Фастівської районної ради за період з 11.01.2015 по 29.01.2015

Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.08.2015 по 31.08.2015

Про роботу районної ради

Про роботу районної ради

Фастівська райрада 01-15.06.2015

ФАСТІВСЬКА РАЙРАДА ІНФОРМУЄ

займ без отказа

Comments are closed.