Про роботу Фастівської районної ради за період з 14.02.2016 по 29.02.2016

..черговий звіт,  про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення..

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 14.02.2016 по 29.02.2016»

 

 

        День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-му                               річницю виводу військ з Афганістану

14 лютого заступник голови районної ради Куценко Володимир взяв участь в благодійних заходах та панахиді за полеглими в Церкві Св. Параскеви с. Веприк.

15 лютого в парку «Молодіжний»  в м.Фастів голова районної ради Геннадій Сиваненко взяв участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у Афганістані та урочистостих заходах, що проводились в міському палаці культури.

Грамотами голови районної ради було відзначено учасників бойових дій в Афганістані Губаря М.І., Ананьєву Н.Ф., Юрьєва В.М. та волонтерку Кравченко І.В., яка постійно допомагає військовослужбовцям у зоні проведення АТО.

 

       Річниця майдану Небесної сотні

       21 лютого 2016 року  Генадій Сиваненко та Володимир Куценко взяли участь в заходах до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності на місці пам’яті Небесної Сотні – акції «Свіча пам’яті не згасне».

Хвилиною мовчання було вшановано всіх українців, які віддали життя за незалежність, суверенітет і європейське майбутнє нашої держави. В пам’ять про загиблих на Майдані присутні запалили лампадки і поклали живі квіти до місця пам’яті Небесної Сотні, де встановлені фото героїв Майдану та військовослужбовців з Фастівщини, які загинули в зоні проведення АТО. Священнослужителі відслужили молебень за тих, хто поклав своє життя за краще майбутнє України, і тих, хто сьогодні захищає наші кордони на сході держави, а також за мир в Україні.

      Робота тимчасових депутатських комісій

12.02.2016 року Куценко Володимир заступник голови районної ради провів виїзне  засідання тимчасової контрольної комісії Фастівської районної ради з питань дотримання вимог чинного законодавства стосовно передачі майна та повноважень новообраним сільським/селищним головам району в смт Кожанка.

За період роботи комісії вивчено матеріали Волицької, Пилипівської сільських та Кожанської селищної рад. 19.02.2016 року за результатами роботи комісії  підбито підсумки та 25.02.2016 року заслухано звіт голови комісії на сесії районної ради, прийнято рішення надати матеріали по роботі комісії до Фастівської місцевої прокуратури.

 

      Робота постійних комісій районної ради

18, 22 та 23 лютого проводились засідання постійних комісій районної ради. Окрім сесійних питань депутатами розглянуто чимало питань щодо покращення роботи з управління комунальним майном району, розвитку фізкультурного виховання дітей.

       Сесія районної ради

25 лютого 2016 року відбулась третя чергова сесія Фастівської районної ради сьомого скликання, що почалася хвилиною вшанування пам’яті Яна Назаренка – вже четвертого сина Фастівщини, який загинув у зоні АТО.

Новинкою в регламенті роботи сесії була норма відкритого поіменного голосування за іменними бюлетенями.

З усіма матеріалами сесії, прийнятими рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради: www.fastiv-region.gov.ua.

попередні подібні повідомлення:

Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.02.2016 по 12.02.2016

Про роботу Фастівської районної ради за період з 11.01.2015 по 29.01.2015

Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.08.2015 по 31.08.2015

Про роботу районної ради

Про роботу районної ради

Фастівська райрада 01-15.06.2015

ФАСТІВСЬКА РАЙРАДА ІНФОРМУЄ

кредит онлайн

Comments are closed.