Про роботу Фастівської районної ради за період з 11.01.2015 по 29.01.2015

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 11.01.2015 по 29.01.2015»

 

Сесійна діяльність районної ради

14 січня 2016 року відбулось ІІ пленарне засідання 2 чергової сесії Фастівської районної ради VІI скликання, на якому було розглянуто питання Регламенту роботи Фастівської районної ради VІІ скликання, затверджено остаточну редакцію районного бюджету на 2016 рік та виділено субвенції з районного бюджету Борівській селищній, Томашівській та Червономотовилівській сільським радам на утримання ними дитячих садочків та будинків культури.

Голова районної ради Геннадій Сиваненко прокоментував зміни, щодо введення поіменного голосування депутатів на пленарних засіданнях. Під час обговорення бюджету району на 2016 рік депутатами піднімались питання щодо перспектив компенсації за пільгове перевезення мешканців району, організації харчування в освітніх закладах району, на які вони отримали змістовні відповіді.

Докладніше з усіма матеріалами сесії та прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради: www.fastiv-region.gov.ua.

 

Робота тимчасових депутатських комісій

20.01.2016 року в кабінеті голови районної ради відбулось засідання тимчасової депутатської комісії по вивченню питання, щодо подальшого функціонування стадіону «Рефрижератор». Засідання проведено під головуванням Г.П.Сиваненка, за участю заступника голови ради В.В.Куценка, депутатів районної ради  Мондзелевського Е.А., Дуганової О.Г., Корчака А.В. заступника голови райдержадміністрації Ю.В.Волкова, керівників стадіону «Рефрижератор», ДЮСШ та відділу культури та молоді в Фастівському районі.

За результатами засідання, комісія прийняла рішення щодо невідкладного проведення експертної оцінки та оголошення конкурсу на право оренди стадіону «Рефрижератор».

26.01.2016 року під головуванням заступника голови районної ради Куценка В.В., за участі депутатів районної ради Ковальчук Г.Г., Єременко В.В., Черняк О.М., Горський М.Г. в с.Волиця відбулось виїзне засідання тимчасової контрольної депутатської комісії з метою вивчення питання неправомірності дій попереднього голови Волицької сільської ради при складанні владних повноважень. Для вирішення питань в правовому полі, висновки комісії будуть передані в правоохоронні органи.

 

Семінари  з питань децентралізації влади

18 січня 2016 року за головуванням керівників району та міста: заступника голови районної ради Куценка В.В., першого заступника голови райдержадміністрації Л.В.Скрипак, міського голови Нетяжука М.В проведено міськрайонну нараду з питань децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад. Під час наради йшлося про формування спроможних територіальних громад у Фастівському районі – створення перспективних планів, проблеми та перспективи добровільного об’єднання громад, тощо.

21 січня 2016 року заступник голови районної ради Володимир Куценко взяв участь у семінар-нараді з питань децентралізації влади, що відбулася  під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації Семенової Т.М. за участі керівника Офісу реформ у Київській області Удовиченко В.П., який пройшов в Макарівському районному будинку культури. У заході також взяли участь сільські голови та представники влади  і громадськості Фастівського району.

Заслухавши всі виступи, присутні дійшли висновку, що спроможна територіальна громада — це та громада, яка володіє достатніми ресурсами, для їх ефективного використання на користь громади. В результаті було прийнято рішення провести відповідний семінар в м.Фастові.

 

Урочистості до Дня Соборності України

22 січня 2016 року на залізничній станції Фастів  біля вагону-музею на колесах відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та відзначення 97-ї річниці проголошення Акту Злуки. В заходах прийняли участь керівництво області, міста Фастова та Фастівського району, представники громадських організацій, депутати міської і районної рад, представники народного депутата України Р.Сольвара, представники організацій і установ Фастівщини та громадяни міста. Представники влади поклали квіти до Пам’ятного знака. У своїх виступах кожен зазначив важливість історичної події, яка задекларувала прагнення українців до єдиної соборної держави.

Хвилиною мовчання запрошені та всі присутні вшанували пам’ять всіх героїв, які поклали своє життя у боротьбі за незалежність і соборність України.

 

Перспективи розвитку охорони здоров’я на Фастівщини

22 січня 2016 року відбулося засідання «круглого столу» на тему «Перспективи розвитку охорони здоров’я на Фастівщині». В ньому взяли участь заступник голови комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради Наталія Бігарі, заступник директора департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олександр Глушаниця, міський голова Михайло Нетяжук, голова районної ради Геннадій Сиваненко, перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Лариса Скрипак, керівники закладів медичних установ Фастівщини, депутати Фастівської міської та районної рад, члени виконавчого комітету Фастівської міської ради, громадські активісти.

На засіданні обговорено ряд важливих та проблемних питань медичної галузі міста та району. Однією з таких проблем є зменшення обсягів фінансування медичної галузі в державному бюджеті, що значно погіршило ситуацію стану закладів охорони здоров’я на місцях.

Керівники медичних закладів району та міста розповіли про стан справ в медичних закладах, які вони очолюють, про свої досягнення і свої проблеми.

Учасники круглого столу дійшли єдиної думки, що країні потрібна розробка та прийняття відповідного закону, яким буде врегульовано питання професійного самоврядування в сфері охорони здоров’я. Але до того часу потрібно забезпечити повноцінне функціонування закладів цієї сфери.

 

Засідання Центру допомоги учасникам АТО

28 січня 2016 року відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції при Фастівській райдержадміністрації, в якому прийняли участь заступник голови районної ради Володимир Куценко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Галина Власюк.

Метою засідання було обговорення питання щодо можливості залучення бюджетних коштів для надання соціальної та фінансово-матеріальної підтримки сім’ям учасників АТО, мобілізованим та демобілізованим військовим, співпраці з міськрайонною громадською організацією «Асоціація Учасників Бойових дій та Учасників АТО».

Голова ГО «Асоціація Учасників Бойових дій Учасників АТО» Юрій Соловей проінформував присутніх про роботу організації, озвучив проблемні питання. За результатами засідання було прийнято рішення розробити Програму надання соціальної допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, сім’ям учасників АТО, провести роботу з головами сільських/селищних рад щодо надання належної підтримки учасників АТО та членів їх сімей. З метою інформування населення з питань роботи Центру та Асоціації, популяризації волонтерської роботи, прийнято рішення активізувати роботу з висвітлення інформації на сайті райдержадміністрації та районної ради і місцевих друкованих ЗМІ.

 

 

Г.П. Сиваненко,

голова районної ради

  микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.