Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.08.2015 по 31.08.2015

звіт..

ФАСТІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

пл.  Соборна, 1,  м.  Фастів,    Київська обл.,  08500,  тел./ факс  6-18-88; E-mail: RADAFAST@ukr.net,

Код ЄДРПОУ 20626701

 

 

від 01.09.2015  № 01-14/338 Директору КП «Толока» Ступаку В.В. 

Головному редактору  міськрайонної газети “Перемога” Урлапову В.Л.

 

Керівнику Фастівської філії, заступнику головного редактора РІЖ «Наш Городок» Шпакович Ю.

Адміністратору сайту www.borova.org Гладченку А.

 Відділ інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадськістю Київської обласної ради

 

Просимо  розмістити наступне повідомлення:

 

            «Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.08.2015 по 31.08.2015»

 

День аеромобільних військ України

02 серпня відбувся урочистий захід з нагоди Дня аеромобільних військ України в центрі нашого міста на площі Соборній. На святі зібралось багато місцевих жителів, а також завітали почесні гості – голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови районної ради Володимир Куценко, міський голова Михайло Нетяжук, голова Спілки ветеранів Афганістану Леонід Балашкевич та ін.

Під час проведення свята керівники району і міста подякували воїнам-десантникам за їх сумлінну службу і виконання патріотичного обов’язку у захисті інтересів нашої держави та відзначили учасників АТО медалями та орденами.

 

Сесія районної ради

Голова районної ради Геннадій Сиваненко провів 2 пленарних засідання 41 чергової сесії районної ради: 06 та 07 серпня 2015 року. В порядок денний було включено 14 питань, по яким прийняті відповідні рішення. З усіма матеріалами сесії та прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради: www.fastiv-region.gov.ua.

 

Сесія Київської обласної ради

Заступник голови районної ради Володимир Куценко 13.08.2015 року прийняв участь у пленарному засіданні 51-ї сесії обласної ради. Серед вкрай важливих для області рішень, депутатами обласної ради було затверджено Перспективний план формування територій громад Київської області, який був у 19-те відкоригований Київською облдержадміністрацією. На превеликий жаль, в 19-му варіанті перспективного плану абсолютно не враховані пропозиції та рішення сільських, селищних рад Фастівського району щодо добровільного об’єднання, не враховане рішення Фастівської районної ради від 02.06.2015 №01-40-VІ «Про врахування в перспективному плані формування територій пропозицій щодо об’єднання громад Фастівського району» щодо створення на території району 3-х об’єднань громад – Борівської, Томашівської та Кожанської. Натомість обласні керівники, порушивши основний принцип об’єднання – принцип добровільності – передбачили створення на території Фастівського району лише 2-х громад – Фастівської та Червономотовилівської. Свої заперечення щодо зазначеного рішення органи місцевого самоврядування Фастівщини направили до обласної ради та облдержадміністрації.

 

День села Червоне

На свято Медового Спаса 14.08.2015 року у селі Червоне Фастівського району відзначили День села. Таку традицію тут започаткували більше 10 років тому. З того часу, свято стало улюбленим серед жителів. Участь в урочистих заходах з нагоди Дня села прийняв заступник голови районної ради Володимир Куценко. За активну життєву позицію, вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток сільської громади грамотами районної ради було нагороджено жителів села Войтину Б.С., Савченко С.О. та Ведмеденко Г.В. На святі було душевно та весело, особливо хочеться подякувати художнім колективам села за гармонійно переданий колорит українського села, народні пісні та хореографічні композиції.

 

Урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України та Дня району

20 серпня 2015 року в будинку культури с. Паляниченці відбулись урочисті заходи з нагоди 24-ї річниці Незалежності України та Дня Фастівського району. На святі були присутні народний депутат Верховної Ради України І-го скликання Василь Мартинчук, народний депутат Верховної Ради України ІІІ, ІV, V, VІ скликань, Заслужений працівник сільського господарства України, Герой України Тетяна Засуха, народний депутат Верховної Ради України VІ, VІІ скликань Руслан Сольвар, заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк, голова районної ради Геннадій Сиваненко та голова райдержадміністрації Євгені Липовченеко, сільські і селищні голови з делегаціями всіх територіальних громад Фастівщини, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук, депутати районної і сільських рад, представники підприємств, організацій, установ, партійних і громадських організацій району.

Голова райдержадміністрації Євгеній Липовченко, відкриваючи урочисте засідання, привітав всіх та наголосив, що порозуміння в районі сприяє стабільній суспільно-політичній ситуації. Побажав, щоб всі плани і задуми, спрямовані на покращення добробуту селян, на розвиток села – неодмінно збулися.

Про сьогодення району, його громади, які гуртуються навколо спільного прагнення до позитивних змін та стабільного майбутнього підростаючих поколінь, говорив у своєму виступі голова районної ради Геннадій Сиваненко.

У свою чергу, заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк привітав громаду району зі святом, побажав сил та натхнення у подальшій наполегливій праці над розбудовою Фастівського краю. Подякував за значний вклад мешканців району у розбудову нової європейської держави, окремо відзначив воїнів АТО Фастівщини.

Герой України Тетяна Засуха акцентувала на тому, що вона, як і патріот і донька Фастівської землі з юних років вірно служить і хліборобській праці, і своїм землякам, і Україні. Вона закликала кожного на своєму місці, робити посильний внесок у розвиток громад Фастівщини, і лише спільними зусиллями і прагненнями ми зможемо подолати скруту і наблизити добробут і процвітання для нашої молодої незалежної України.

Насамкінець хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів АТО.

Свято пройшло у дружній, приємній атмосфері. Багатьох жителів і трударів району було нагороджено почесними грамотами і подяками районної ради та райдержадміністрації за їх вагомий внесок у соціальний-економічний і культурний розвиток Фастівського району.

Сиваненко Г.П.,

Голова  районної ради

 

______________________________________________________________________

 

 

Голова районної ради                              (підпис)пис)                                    Г.П. Сиваненко кредит на карту

Comments are closed.