Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.02.2016 по 12.02.2016

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 01.02.2016 по 12.02.2016» 

«Круглий стіл» з питань реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації

02 лютого 2016 року відбувся «круглий стіл» з питань реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації.

Учасниками засідання стали керівник Офісу реформ Київської області, депутат обласної ради Володимир Удовиченко, директор департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Наталія Мошинська, голова Макарівської РДА Тетяна Семенова, депутати міської і районної рад, сільські та селищні голови, керівники організацій та установ, представники громадськості. Учасники заходу обговорили перспективи добровільного об’єднання територіальних громад Київщини.

За “круглим столом” відбулась конструктивна розмова з посадовцями місцевого самоврядування про об’єднання громад. Ініціатором стала Фастівська районна рада, маючи на меті напрацювання спільних дій міської і районної влади, а також територіальних громад під час створення самодостатніх та успішних громад та наголошували на доцільності вивчення й запровадження досвіду муніципального управління Польщі та інших європейських держав.

 

 

Відкриття меморіальної дошки на честь Героя Андрія Галущенка

2 лютого 2016 року відбувся урочистий захід на честь вшанування пам’яті героїв-захисників України, які навчались в Кожанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На фасаді школи відтепер встановлено три меморіальні дошки – на честь військовослужбовців 25‑го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Сергія Гуріча та Андрія Сабадаша, котрі загинули в бою біля села Рідкодуб Донецької області 2 лютого 2015 року, та учасника Революції гідності, розвідника добровольчих батальйонів Національної гвардії – батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерала С. Кульчицького та батальйону «Золоті Ворота», керівника зведеної мобільної групи по боротьбі з контрабандою Андрія Галущенка (позивний «Ендрю»), який загинув 2 вересня 2015 року при виконання особливого військового завдання по захисту кордону в зоні АТО на Луганщині, біля м. Щастя.

Серед учасників урочистого заходу були перший заступник голови РДА Лариса Скрипак, заступник голови районної ради Володимир Куценко, Кожанський селищний голова Наталія Обремська, родина та бойові побратими А.Галущенка, односельчани – військовослужбовці АТО та демобілізовані. Вони висловили своє захоплення, щодо мужності, людяності, патріотизму, високим почуттям власної гідності та відповідальності – тими найкращими рисами, якими сповна були наділені кращі сини Кожанки. Вони звернулись до дітей і молоді вчитися бути захисниками рідного краю у таких героїв, як Андрій Галущенко, Сергій Гуріч і Андрій Сабадаш. Вони щиро дякували матерям за синів ­героїв.

Для патріотичного виховання учнів та поповнення шкільного музею від Національної академії СБУ передано відеофільм та фотографії захисників із зони АТО. До речі, в академії одному із перших курсів студентів присвоєно ім’я Андрія Галущенка, а вдячні співвітчизники присвоїли йому недержавну найвищу нагороду «Народний герой України».

До меморіальних дошок Героїв від влади та громадськості покладено багато живих квітів, хвилиною мовчання вшановано пам’ять їх та всіх, хто поклав життя за Україну при виконанні військового обов’язку в зоні АТО.

 

 

 

 

Робота тимчасової депутатської комісії по вивченню питання щодо подальшого функціонування стадіону «Рефрижератору»

            04 лютого 2016 року під керівництвом голови районної ради Геннадія Сиваненка та заступника голови районної ради  Володимира Куценка відбулося засідання даної комісії.

Відповідно до рішення Фастівської міської ради від 29.06.2011 року та рішення Фастівської районної ради від 29.05.2011 року споруди та будівлі стадіону «Рефрижератор» прийнято у спільну власність територіалних громад сіл та селищ Фастівського району. На період прийняття даного об’єкту. Знос обє’кту будівель і споруд, який становив 100%.

Протягом останніх років через обмеження можливості бюджету не було змоги виділити на реконструкцію даних споруд, тому рішенням сесії від 06.08.2015 року

№ 7-41-VI було вирішено залучити кошти приватних структур, шляхом передачі стадіону в оренду на конкурсних засадах. Відділом було проведено експертну оцінку майна.

Членами тимчасової депутатської комісії розглянуто звіт про оцінку майна будівлі та споруд стадіону «Рефрижератор», та рекомендовано подати його на затвердження постійної комісії районної ради з питань комунальної власності. Також, рекомендовано продовжити організаційні заходи щодо оголошення конкурсу на оренду вказаного об’єкту.

 

 Координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху автомобільних перевезень

            04 лютого 2016 року голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови районної ради  Володимир Куценко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Галина Власюк взяли участь в засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних перевезень у Фастівському районі.

На розгляд були винесені питання:

  1. Про звернення народного депутата України Р.М.Сольвара щодо погодження 11 спеціальних регулярних маршрутів «безкоштовних автобусів» замовником яких є благодійний Фонд «Разом у майбутнє» для перевезення пасажирів пільгових категорій та малозабезпечених громадян.

Вирішено здійснити реєстрацію маршрутів курсування безкоштовного автобуса  у підрозділі дорожньої патрульної служби та  узгодити з діючими перевізниками графіки курсування цього автобуса.

  1. Про стан автомобільних доріг місцевого (обласного) значення у Фастівському районі, по яких курсує великоваговий автотранспорт. Про завдання щодо залучення різних джерел фінансування на ремонт та утримання доріг для безпечної їх експлуатації.

З першого питання було вирішено погодити графіки руху спеціальних регулярних автобусних маршрутів, рекомендувати перевізнику затвердити паспорти даних маршрутів у підрозділі дорожньої патрульної служби та узгодивши їх з перевізниками регулярних автобусних рейсів загального користування.

По другому питанню, координаційною радою вирішено звернутися до державної адміністрації автомобільного транспорту, щодо збільшення фінансування ремонту доріг. На засіданні наголошували про необхідность прийняття спільних рішень з керівниками підприємств, які користуються великоваговим транспортом, щодо співучасті у фінансуванні ремонту та реконструкції доріг, особливо  тих, що прокладені через населені пункти району.

 

 

 

Засідання президії районної ради

09 лютого 2016 року відбулося засідання президії районної ради, під головуванням голови районної ради Сиваненко Г.П.

Було визначено дату проведення 3 сесії районної ради, яка відбудеться 25 лютого 2016 року о 10.00год.

Усі питання порядку денного погоджені членами президії та висвітлено на сайті

Фастівської районної ради.

 

 

Г.П. Сиваненко,

голова районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  кредит на карту

Comments are closed.