ФАСТІВСЬКА РАЙРАДА ІНФОРМУЄ

«Про роботу Фастівської районної ради за період з 06.04.2015 по 30.04.2015»

Обговорення реформування територіальних громад на Фастівщині.

10.04.2015 року під керівництвом голови Фастівської районної ради Геннадія Сиваненка відбулось засідання робочої групи з питань добровільного об’єднання територіальних громад Фастівського району.

Тимчасова робоча група була створена спільним розпорядженням Фастівської райдержадміністрації та Фастівської районної ради від 31.03.2015. №124-од/04. В засіданні прийняли участь Фастівський міський голова Нетяжук В.М., депутат районної ради Барановський С.Л. та голови сільських, селищних рад району.

Голова районної ради Сиваненко Г.П. ознайомив учасників наради із основними етапами проведення адміністративної реформи і зауважив, що затвердження Методики формування спроможних територіальних громад є першим етапом реалізації закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад», що набрав чинності 4 березня цього року. Метою даної реформи є покращення життя населення, а також створення самодостатніх громад, які зможуть забезпечити належний рівень соціально-економічного розвитку своєї території. Для тих громад, які об’єднаються, з Державного фонду регіонального розвитку передбачена фінансова допомога на розвиток інфраструктури; громади, які не об’єднаються фактично залишаться без фінансування.

У рамках зустрічі учасники активно обговорювали питання послідовності дій у справі об’єднання територіальних громад, проведення цієї процедури на території району, а також висловлювали свої побажання щодо можливого об’єднання. Фастівський міський голова Нетяжук М.В. зазначив, що в середу 08.04.2015р. відбулося засідання робочої групи в Київській облдержадміністрації з цього питання, і зауважив, що на території району планується створення двох громад: Фастівської (до якої будуть входити також села Устимівка і Ковалівка) та Борівської (до якої буде входити село Плесецьке).

В ході засідання було вирішено подати пропозиції до Київської облдержадміністрації щодо створення на території району п’яти територіальних громад, а саме: Фастівської, Кожанської, Борівської, Червономотовилівської та Томашівської. Маємо надію на позитивне вирішення даного питання.

 

 

Участь у засіданні робочої групи при Київській облдержадміністрації

16.04.2015 року виконуючий обов’язки голови районної ради Куценко В.В. прийняв участь у засіданні Київської обласної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Київської області. На засіданні учасникам було представлено перспективний план Київської області, який викликав хвилю обурення. Згідно з попередніми напрацюваннями обласних очільників, на територій Фастівського району планують утворити Фастівську об’єднану територіальну громаду шляхом «добровільного» приєднання сіл, селищ району та міста Фастів в одну адміністративну одиницю, а  смт. Борова приєднати до Калинівської громади. Наразі ці напрацювання ще офіційно не затверджені, тривають обговорення. Проте сільські, селищні голови нашого району висловили чітку позицію, що жодне село Фастівського району не ввійде до жодної територіальної громади з іншого району.

 

 

Прийом громадян першим заступником Київської ОДА

22.04.2015 року перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе провів виїзний прийом громадян. Участь у прийомі також прийняли голова Фастівської РДА Євгеній Липовченко, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та виконуючий обов’язки голови Фастівської районної ради Володимир Куценко. На прийомі піднімались питання оформлення права власності на майно, встановлення меж земельних ділянок та інші майнові проблеми, які залишаються основними питаннями, які турбують людей найбільше. Крім того, на прийомі були представники самооборони майдану Фастівського району, які приїхали із зони АТО. Вони звернулись з проханням вирішити проблему надання їм статусу учасників бойових дій, адже лише 17 чоловік із 127 на даний час отримали необхідні документи. Перший заступник Київської ОДА пообіцяв тримати це питання на контролі та зробити все можливе, щоб максимально ефективно вирішити цю проблему.

 

Про засідання президії районної ради

23.04.2015 року відбулось засідання президії Фастівської районної ради. В порядок денний засідання було включено питання про обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо можливих результатів його впровадження на території Фастівського району. Виконуючий обов’язки голови районної ради Володимир Куценко довів до відома членів президії щодо роботи, яка ведеться в районі та області по питанню добровільного об’єднання територіальних громад. Також, ознайомив з пропозиціями, які подали сільські та селищні голови району з даного питання, зазначивши, що дані пропозиції були подані до керівництва області.

Крім того, в порядку денному засідання президії розглядалось питання щодо занесення до книги «Золотий фонд Фастівщини» Чистяка Франца Івановича. Володимир Куценко ознайомив членів президії із клопотанням Кожанської селищної ради про занесення Чистяка Франца Івановича до Книги «Золотий фонд Фастівщини», рішення було прийнято одноголосно.

 

 

Концерт для учасників АТО

23.04.15 року в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася зустріч наших захисників, учасників АТО з учнями 6-А класу ЗОШ № 4.

Науковці музею, члени Національної спілки краєзнавців України разом з заступником голови Фастівської районної ради Володимиром Куценком підготували першу частину виставки “Наші захисники”, експонати якої – особисті фото і речі фастівчан – учасників АТО та залишки технічних засобів із зони бойових дій.

В свою чергу, маленькі патріоти (6-А клас) на чолі з вчителем історії Фастівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4, учителем вищої категорії, членом Національної спілки краєзнавців України А. Шкляр, підготували концертну програму (пісні, вірші, гумористичні сценки) аби воїни відчули щиру вдячність дитячих сердець і моральну підтримку підростаючого покоління.

 

Про засідання комісії з питань бюджету та фінансів

27.04.2015 року відбулось засідання постійної комісії Фастівської районної ради з питань бюджету та фінансів. За результатами засідання вирішили погодити розпорядження голови Фастівської РДА від 23.04.2015р. № 169-од. «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік в частині перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та внесення змін до кошторисів бюджетних установ району». Дана субвенція з державного бюджету спрямована на надання пільг та житлових субсидій населенню на сплату комунальних послуг. Крім того, внесені зміни в кошториси бюджетних установ району для сплати комунальних послуг за збільшеними тарифами.

 

Куценко В.В.,

В. о. голови районної ради

_______________________________________________________________________

 

В. о. голови районної ради                     (підпис)                                            В.В. Куценко

..надіслано по е-мейл від Фастівська районна рада срочный займ без проверок

Comments are closed.