"Всюди Буду!"

Наш вихід в ліс в неділю, 20 березня, був сніжним, але вдалим! Ми орієнтувалися на швидкість: першим були Ілля та Вася, другим Максим, третій час показав Слава (він вперше прийшов на гурток, але впорався з завданням – МОЛОДЕЦЬ!)

Вова надав нам можливість відчути себе слідопитами – ми шукали його за слідами на свіжому снігу. Також смажили шпикачки на вогнищі, яке розвели Макс та Ілля. Макс нас вражав сьогодні надзвичайно: він виготовив сам вдома сірники, які не гаснуть навіть при сильному вітрі та не намокають, підготував всі необхідні матеріали для гарантованого розведення вогню в мокрому лісі та власне шпикачки були його ініціативою!
Також ми знайшли дивне місце, де, вочевидь, якийсь час перебували маргінали (https://uk.wikipedia.org/wiki/Маргінал) та знайшли дивні речі: посуд, книги, харчі. А ось взуття та гаманець, які вигулькнули з-під снігу, коли потепліло і розтав великий шар снігового покриву вочевидь може зацікавити і правоохоронні органи!
Не могли не скористатися нагодою – і виліпили 5-ти поверхову снігову бабу, мабуть, останню цією весною! Більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 8209489137 получить займ на карту

Comments are closed.