архів. самобуд мп. хвиля..

..це архівне повідомлення вже далекого 2016 року, про спробу створити осередок мп на наших теренах, у досить цікавий манер. Як з ними вели себе можновладці і пересічні, як вони реагували, і в що то в кінцевому резултаті стало. Тепер в нас відкрита війна, тил повинен посиленно контролювати подібні осередки, бо є багато незаперечних доказів тісної співпраці з ворогом представників саме цієї організації.

..подібні структури є на Білках, в с.Мотовилівка і в с.Солтанівка, це те що найближче до нас.

..для чергового доказу, хто є той мп, ще трохи фактів. Цей текст з аккаунта фб священника храму “Неопалимої Купини” отця Павло Найденов, який вже висловив свою думку по цій ситуації (самобуд мп. думки), але змушений був продовжити її. І які туди, в спілкування про ситуацію, занесло перли з навозу..

Павло Найденов
Як відомо, у всесвіті та в суспільстві існують певні непреложні закони. Ті явища і процеси, котрі відповідають даним законам – ми називаємо природними, або по-російськи – “естественными”. Те, що суперечить ім, відповідно, зветься “протиприродним”. Якийсь час люди можуть робити щось всупереч цим законам, така діяльність спочатку навіть може мати успіх, але незабаром все одно природа обов’язково візьме своє.

А тепер зробимо цікаві висновки.

По-перше, теперішня Росія приречена на поразку саме тому, що вона неприродня: там намагаються збудувати імперію в той час, коли людство давно вже відмовилося від такого неефективного принципу державного устрою; з усіх сил стараються повернутися в минуле – хоча, як відомо, це абсолютно неможливо.

По-друге, Московський Патріархат в Украіні не має перспективи тому, що:

1) протиприродно, коли мільйони віруючих в одній державі підпорядковуються релігійному центру в іншій (притому, ворожій) державі;

2) протиприродно, коли Російська Церква називає себе Українською;

3) протиприродно, коли богослужіння проводиться на незрозумілій для більшості прихожан мові;

4) протиприродно, коли Церквою-матір’ю іменує себе та, хто насправді є дочкою…

Отже, зараз, спостерігаючи шалені спроби москвинів зберегти своє панування в політичній та церковній сферах, варто нагадати ім відому народну приказку: “Проти природи не попреш!”

 Комментарии
Владимир Навозенко
Владимир Навозенко Так буває …Бог Він над природою… а що до імперій,то за турботами як побільше знищити своїх же українців,лише за те що думають не так як ви…от же й не помітили,що претесь у імперію…тобто в євросоюз,а сама держава Україна беспосередньо знаходиться під прямим управлянням американської імперії США…всі навколо гуртуються і тільки вам здається ,що кожен сам по собі…що ж ,то річ психологічна,коли живеш в державі яку розривають протиріччя ,де знищують співгромадян лише за їхні погляди і віру, за ради ефімерної націдеї,притому засобами які ще до недавно називали більшовицькими…це те основне доречі,що ставить хрест на будь якій ідеї ,робить її контрпродуктивною…..братовбиство навідь заради найвищої ідеї ніколи ні чим не виправдовується,тай насильно милий не будеш….а що до “природності” тої ідеї ,що заради неї ви займаєтесь смертовбивством на Донбасі,так про те скаже вам Иван Франко,словами зі свого щоденника,-“сьогодні мене смертно зобидили,бо назвали українцем,хоча добре занають,що я є русином”…ну просто сєпар,в пору творчість Франка під заборону…))))))))

 

Максим Кравчук
Максим Кравчук Бачка, може це жиди у всьому виноваті? Ну, ті, що масони. Ви та їх трохи б’єте, цих жидомасонів, на Расєї матушці?

 

Владимир Навозенко
Владимир Навозенко та при чому тут жиди..з них і свого досить….

 

Andriy Chmel
Andriy Chmel Владимир Навозенко Ти і є убивця.
Україна на Росію не нападала – це ви напали на нас і убиваєте Українців за бажання бути Українцями і не бажання розчинятися в вашому русскому_мірі.

 

Володимир Петрик
Володимир Петрик Ви попутали захисника та вбивцю. Захищати це природньо. А нападати та вбивати – неприродно.

 

Павло Найденов
Павло Найденов О, хто до нас у гості пожалував! Сам пан Навозенко! Як там у Росії-матушці? Краще ніж у Мотовилівці?

 

Любов Марущак
Любов Марущак Таке прізвище цікаве ).

 

Владимир Навозенко
Владимир Навозенко Мотовилівка неповторна..то моя молодість….а значить завжди буде найкраща…а Росія?…так москалі не зобижають)))))))
Павло Найденов
Павло Найденов До речі, якраз недавно писав про те, що люди в Боровій гарно розгледіли справжнє обличчя МП на прикладі вашої ватно-шовіністичної пропаганди. Так що якщо хтось мені не повірив – будь ласка, ілюстрація. Дякую!))

 

Владимир Навозенко
Владимир НавозенкоШось дуже мало було тих хто розгледів…як я знаю ще пришлося підтягувати з Плесецького,тай деяких з Фастова бачив на відео,а говорили,а Гладченнко писав ,що й з Василькова були….значить мабуть шо ,як то зараз завичай часто буває в Україні,бажане видЕще
Павло Найденов
Павло Найденов“Кучка” була така нічого собі – чоловік 70 в будній день. З Плесецького був тільки я.)) Може, чоловік до 10 були приїжджі, а решта – місцеві. Але з ваших не було взагалі нікого – якщо не рахувати новоявленого дядечка в темних окулярах. А на рахунок комісарів – такий титул більше личить вам, бо в Росії, я чув, будьонівки нинчє в модє.
Владимир Навозенко
Владимир НавозенкоСотосовно будьоновок,то вас дезінфрмували(менше дивіться 1+1 і 5 канал )))))),а що до звання комісарів,то не соромтесь…ви їх залужили,благословляючи вбивства своїх співітчизників,такі собі єврокомісари з совковими замашками…це як бачимо в Україні Еще
Павло Найденов
Павло НайденовНавозенко, ви мені вже ізрядно набридли. Без запрошення вдерлися на мою сторінку і намагаєтесь троллити. Ще одне слово – і відправитесь на три букви, тобто в БАН.
Владимир Навозенко
Владимир НавозенкоВаша сторінка публічна,тому я неї просто зайшов,а не вдерся…а щодо трьох букв ,то думаю вам не вдивину буде посилати людей не тільки до “бану”,але й куди подалі)))))…особливо коли не достає аргументації…зараз то як правило в спілкуванні з українцями ,що важають себе більш правильними за своїх співітчизників,стверджую то, бо спілкуюсь часто…от і зараз ви,тай ваші френди, то засвідчуєте
Павло Найденов
Павло НайденовМоя сторінка існує не для того, щоб на ній проводилася ватно-московська агітація. Щасливої дороги в бан!
Любов Марущак
Любов Марущак Отець Павло , скучили за Вашими дописами 🙂, дякую , заберу собі на сторінку 😍

 

Павло Найденов
Павло Найденов Дякую і Вам!))
Наталя Савченко
Наталя Савченко Навозенко это фамилия или псевдоним?:-)Если фамилия,то его род уже давно дерьмом попахивает,а если псевдо то прямо в точку:-)

 

Павло Найденов
Павло Найденов Це той випадок, коли зміст і форма відповідають одне одному))

 

Владимир Навозенко
Владимир Навозенко Навідміну від пана Павла,що по всісм ознакам із київських осідлих ромів,якщо вдаватися до етимології прізвищ,то прізвище таке давали колись нагулянним дітям ну або ромам..то моє призвіще саме ,що нане є вкраїнське….небуду тут вдаватись в подробиці…Еще

 

Любов Марущак
Любов Марущак Владимир Навозенко серед українців також продажні бували навіть і в ті часи ….гени не воші, на жаль ….не називайте себе українцем, бо соромно за вас ….
П.С. Ви ще зірку , окрім лєнточок вчепіть собі на лоба, ну щоб вже повний комплект був …..

 

Павло Найденов
Павло Найденов Ото ще болящий… Уявляєте, яку ахінею він несе своїм прихожанам? Прочитаєш таке – і хочеться грішним ділом сказати: “Дякую Тобі, Боже, що я не моск@ль!”

 

Любов Марущак
Любов Марущак Я зайшла на його сторінку, та воно якесь добре біснувато-больненьке, це той випадок , коли гидко , що ця особа священик. От чесно , хочеться закинути його сторінку на люди і нехай блокують і вимітають, хоч звідси , бо тхне на весь світ . Воно сміється і радіє зі смерті нашого священика ….. в мене слів немає ….

 

Любов Марущак
Любов Марущак Це , напевне, з того покоління , хто благословляв комуняків на вибивання – катування українців .

 

Павло Найденов
Павло Найденов Так, і обличчя загиблого священика перекреслив навхрест… Каюсь, що відразу не заблокував цього розкидача навозу.

 

Andriy Chmel

Andriy Chmel Павло Найденов

Цей навозенко – характеристична особистість, персональне уособлення МП в Україні.

 

Vladlen Sergiyenko
Vladlen Sergiyenko Отче Павло! Гарний допис. І наявність ватного московського попа гарне тому підтвердження. Дякую.

 

Андрій Шевченко Мирний

Андрій Шевченко Мирний Це ким треба бути щоб радіти зі смерті капелана? Це навіть не піп москальський це сатана в рясі! Фото зі сторінки новозенка

Фото Андрій Шевченко Мирнего.

 

Павло Найденов
Павло Найденов Отож… Хай всі побачать!

 

Любов Марущак
Любов Марущак Я ось після цієї статті , що тільки прочитала і душа ридає від цього , таки того Навозенка вижену з фб
http://m.obozrevatel.com/…/43085-kapelan-valentin…

 

Павло Найденов
Павло Найденов Тепер, я думаю, всім зрозуміло чого в Боровій (де дуже добре пам’ятають Навозенка) люди рознесли на друзки самочинне будівництво, затіяне московськими попами.

 

Andriy Chmel
Andriy ChmelЦього лжесвященника і антихриста навозенка забанили слушно. Поза тим навозенко – це таке персоналістичне втілення всієї РПЦ в Україні (т зв “УПЦ МП”).
Ми можемо забанити його особисто – і він не буде смердіти в онлайні. Але в реалі поки ми не забанили організацію_навозенків, яка розсіває навоз “русского міра”, тзв “УПЦ МП” – до того часу ми всі в небезпеці.
Ми маємо забанити вищу ієрархію УПЦ МП в реалі і вислати їх в Росію.
Україна має заборонити всю діючу ієрархію РПЦ і вислати їх в Росію до цього навозенка.
Хай спробують продати лайно своєї ненависті Росіянам.Вища ієрархія РПЦ має приїздити в Україну виключно по візам і після підтвердження клятвою на Євангелії наступних тез:
1. – визнання автокефалії УПЦ КП;
2. – відречення від антихристиянського вчення “Русского міра”.
Якщо єпископ РПЦ не може виконати ці умови – то в Україні йому робити нічого.

добірка повідомлень стосовно теми:
самобуд мп. Om TVсамобуд мп. «осуд»
Збори колективу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.
самобуд мп. stopfake
самобуд мп. папери
самобуд мп. облкультур
самобуд мп. брифінг
самобуд мп. обсє
самобуд мп. добірка
самобуд мп. скандаль…
Храм московського патріархату зруйнували на Київщині
самобуд мп. думки
самобуд мп. резонанс
самобуд мп. кокос. кадастр
самобуд мп. сесія N47
самобуд мп. слідство?
28.09.2012 обговорення виділення земель..
самобуд мп. дискусія
самобуд мп. демонтаж
самобуд мп. листи
самобуд мп. посіпаки
самобуд мп. ігнор
самобуд мп в смт.Борова

Comments are closed.