самобуд мп в смт.Борова

26.08.2016 мешканці смт.Борова дізнались про раптову новину: якісь громадяни, що теж начебто мешкають в нашому селищі, хутенько будують щось поруч залізниці! На місце, де раніше був старий базар біля переїзду, приїхав представник адміністрації селища та гурт депутатів, щоб розібратись в ситуації. Перемовини зафіксовано на відео та викладено на загал..


..цікава поведінка та стиль спілкування у прихильників мп, як візитівка (!), і слова тут зайві.

..цій зустрічі передували певні події, коли на самому початку робіт до будівельників звернулись “що тут буде”, то ті відповіли просто: “склад”. Ну склад той склад, але коли почали бетонувати поруч і хутенько зводити стіни, то запитали у будівельників знову, і тоді вже інші відповіли: “храм”. Отакої! А чий чи кому той храм? Відповіли що “Украинской Православной Церкви…” і все. Хм. Якось неповно в тій назві. Спитали для уточнення: “А хто у тій церкві головний?”. Відповіли одразу: “Онуфрій!“. Виходить, що це та сама людина, яка заявляла “глава УПЦ МП Онуфрий считает Голодомор божьей карой“, та “МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ ВІДВЕРТО НАЗВАВ ВІЙНУ НА ДОНБАСІ ГРОМАДЯНСЬКОЮ“, і “Митрополит Онуфрій у ВР відмовився стоячи вшанувати героїв АТО“. То ці люди, що під його керівництвом, будують собі тут “хатинку” у нас в смт.Борова? І стало зрозуміло, чому вони не говорять повну назву своєї організації, а усіляко уникають відповіді, і чому так яро ведуть розмову та счинюють гвалт –  бо вони є представниками церкви мп (упц московського патріархату).

..це черговий прояв подібних сил на наших теренах, бо є свідчення попередніх випадків, коли ці прЄдставІтєлі захоплювали приватне житло (власник ледь відбився), пробували захопити наш Борівський храм (робили підміну документів, викрадали ключі, претендували на капличку, провокували бійки), підозрілим чином отримали шмат землі на території аграрного комплексу (і вже є навіть кадастрові номери), дурили громаду сусіднього села та створювали казацкіє двіжєнія, а згодом допекли і їх попросили.

..і як до цього ставитись громаді? Розібратись! Заступник голови селища Борова спробував розібратись, але той емоційний десонансний потік поніс ситуацію у інше русло, що він вимушений був викликати представників поліції. А поки їх чекали, то ще баагато почув він на свою адресу. Нарешті приїхали правоохоронці і.. подробиці на відео.

..звісно, що є декілька причин, що зупиняють це будівництво: відсутність офіційних погоджень, самозахват територій, а також є ще людський супротив .. срочный займ без проверок

Comments are closed.