кадастровий номер..

..отримано інформацію, стосовно землі під церкву мп, що на КОКОСі. Там дивним чином її отримали на цю справу, а виділити бійцям АТО аналогічно, так якісь перепони…

 • Кадастровий номер:

  3224955300:01:008:0112

 • Тип власності:

  Державна власність

 • Цільове призначення:

  01.05 Для індивідуального садівництва

 • Площа:

  0.0999 га

Положеннями ст. 35 Земельного кодексу України визначено, що:

1. Громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва.

2. Іноземці та особи без громадянства, а також юридичні особи, можуть мати земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва на умовах оренди.

3. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

Відповіднодо ч. 2. ст. 18 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” від 01 липня 2004 року № 1952-IV  перелік документів, необхідних для державної реєстрації прав, та порядок державної реєстрації прав визначаються Кабінетом Міністрів України у Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Пунктом 45 “Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, затвердженого постановою КМ України від 25 грудня 2015 року №1127, визначено, що для державної реєстрації права власності на сформовану земельну ділянку в порядку відведення земельної ділянки із земель державної та комунальної власності подається рішення органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність або про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в разі підготовки лотів до проведення земельних торгів).
У відомостях з Публічної кадастрової карти визначений тип власності: державна власність. Звідси особа, яка отримала право користування, а не право власності земельною ділянкою, повинна мати, на підставі ст. 35 ЗК України, договір оренди. Чи існує даний договір? Можливо у відомостях з Публічної кадастрової карти є помилка щодо типу власності, і зазначена земельна ділянка передана не у користування, а у власність.

микрозаймы

Comments are closed.