Збори колективу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.

12 та 15 вересня у Борівській ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені збори трудового колективу, де педагоги висловили свою позицію щодо будівництва церкви московского патріархату в смт Борова та участі у цьому незаконному дійстві своєї колеги Сулько Т.П. Витяг з протоколу, що містить рішення зборів у додатку.

п.с.: наша українська терпимість, або сучасне слівце – толерантність, дає можливість існувати подібним фактам. Мультикультурність та свобода віросповідання немає нічого спільного з агресією та сепаратизмом. А нам потім все це вигрібати, і Крим та АТО як підтвердження, які будуть наступними дії у наслідок ігнорування цих проявів. Дивно, що ні СБУ і наша міліція-поліція ці прояви антиукраїнських заяв і дій не приборкала, а якось самоусунулись і все. Тож той вибух народного гніву був цілком закономірний, коли владні структури байдикують, а їх роботу роблять інші.
..зрозуміло, що педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. в смт.Борова свою колегу знали і поважали, та терпіли ці витребеньки певний час, але якщо вже скликано збори і там оголошено такі рішення, то мабуть вона їх вже сильно допекла своїми діями..

..можливо треба запросити до її класу ветеранів ато, волонтерів, людей що втратили близьких і рідних на тій війні, та провести співбесіду у присутності інших, почути розповідь про “братську любов” та “дружбу”, отримати від людини пояснень за свої дії. Раптом це виліковне?.

..але отримувати зарплату від українців, навчати їх дітей, жити серед них і люто їх ненавидіти – це збочення (неоперабельне), тому таким людям є традиціяна порада: чемодан-вокзал-расея… микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.