самобуд мп. посіпаки

..4.09.2016 на об’єкті “склад”, як його називають прихильники мп в смт.Борова, відбувались будівельні роботи. Звісно, що всі ті домовленності (зазначені тут, обговорення тут) повинен хтось виконувати, але..

..традиційне “але” стає все чіткішою ознакою окремих персонажів, або “прихильнікі” мп, що їм личить інше українське слово – посіпаки! Це саме ті люди, що допомагають нашому ворогу своїми діями (побутові сепаратисти), які кажуть і обіцяють одне, а роблять зовсім інше, і це схоже з тактикою їхнього “вождя” в забріхуванні власних дій (гундяя і …ла-ла). Нагадаємо, що церква мп є ворожою, всі їхні доктрини та наміри мають одну мету – знищенні України, а ті хто є їх посіпаками – вороги нашої країни, манкурти.
..свого часу було зібрано підписи проти будівництва церков мп у нашому населенному пункті, громада ініціювала активний супротив, чим неодноразово довела свою позицію. І ось знову..
Збір підписів продовжиться, посіпак почнемо фотографувати та називати поіменно, допоможемо їм стати відомими.
Порада масквофілам гундяївцям: якщо так вам набридла наша ненька, їдьте у свою московію, і там себе реалізуйте. Не дратуйте …

п.с.: власник споруди, що здав своє майно в оренду “під склад”, хай роззує свої очі і оперативно відмовиться від таких орендарів, бо то хибне рішення..

..те що вони говорили і як провокуюче себе вели, зайвий раз продемонструвало їх ставлення до оточуючих, що не є гідним.
..окремим посіпакам, тим що вважають себе великими знавцями законів, та вставляють в свої речення недолугі заяви посилання.
займы онлайн

Comments are closed.