самобуд мп. "осуд"

..ситуація з самобудом мп та прихильниками “рузкіймір” в смт.Борова отримала своє продовження: після оприлюднення інформації про “Збори колективу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.” та було вмкладено скан протоколу, в проросійських змі пішла черова хвиля. Варто прочитати викладене там і зрозуміти їх хід думок..

..окремо зазначу: перебріхування та підміна – це постійна ознака в діяльності прихильників мп та “рузкіймір”, бо якщо вони б говорили усю правду, їхні шанси були б нульові, а так користуючись людською необізнаністю та зашоренністю, ховаються під наші назви та перебирають на себе наші святині (мімікрірують) і вдають себе за нас! Вони себе називають УПЦ без продовження повної назви (мп), а люди вже ошукані і вважають що то є церка українська Київського патріархату, бо інакше вони з мп справ не мали. Але є ті, хто різниці не розуміє..

На Київщині вчительку засудили за бажання мати у своєму селищі канонічну Церкву

Трудовий колектив Борівської ЗОШ вирішив «засудити поведінку і діяльність педагога Сулько Т.П., що суперечить рішенню громади селища Борова про недоцільність побудови церкви Московського патріархату»

У смт. Борова, що на Київщині, черговий раз нагадали про утиски віруючих Української Православної Церкви за релігійною ознакою та цинічну інформаційну війну, що ведеться проти УПЦ.

kopiya-vityag-z-protokolu-zboriv

25 вересня 2016 року на сайті Борової був оприлюднений витяг з протоколу зборів трудового колективу місцевої школи з осудженням вчительки англійської мови Сулько Т.П. – парафіянки УПЦ.

Демонструючи виразну упередженість і юридичну безграмотність, вчителі звинуватили педагога у неприпустимій поведінці і діяльності – «будівництві церкви Московського патріархату».

У дусі атеїстичної пропаганди тоталітарного режиму, трудовий колектив школи рекомендував Тетяні Петрівні «взяти до уваги висловлювання і поради колег» і «зробити висновки».

Поданий на сайті Борової витяг з протоколу супроводжується коментарем у бік донедавна поважної вчительки з гарним авторитетом, яка бажала мати храм канонічної Церкви. Адміністратори сайту не цураються виказувати свою нетерпимість до віруючих і зводити при цьому наклепи.

Як зазначалося раніше, заклики до дискримінації та агресії проти віруючих УПЦ завдяки сайту смт. Борова поширюють його власник – голова РО партії «Свобода» Горбинко Ю. та голова ГО «Громадський актив Борової» А.А. Гладченко.

Сулько Т.П. і Бухальська М.А. під час сесії селищної ради у 2015 році

Нагадаємо, що Сулько Т.П., як парафіянка УПЦ, вже потерпала за свої релігійні переконання від знущань і образ. В актовій залі школи Тетяну Петрівну привселюдно звинувачували у зраді. Від такої ж релігійної нетерпимості потерпає депутат селищної ради смт. Борова Бухальська М.А., яка вже 25 років є парафіянкою УПЦ. Проти жінки продовжують фабрикувати безпідставні звинувачення, а певні агресивно налаштовані до Церкви особи навіть погрожують фізичною розправою.

добірка повідомлень стосовно теми:
Збори колективу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.
самобуд мп. stopfake
самобуд мп. папери
самобуд мп. облкультур
самобуд мп. брифінг
самобуд мп. обсє
самобуд мп. добірка
самобуд мп. скандаль…
Храм московського патріархату зруйнували на Київщині
самобуд мп. думки
самобуд мп. резонанс
самобуд мп. кокос. кадастр
самобуд мп. сесія N47
самобуд мп. слідство?
28.09.2012 обговорення виділення земель..
самобуд мп. дискусія
самобуд мп. демонтаж
самобуд мп. листи
самобуд мп. посіпаки
самобуд мп. ігнор
самобуд мп в смт.Борова займ на карту онлайн

Comments are closed.