самобуд мп. скандаль…

Скандал навколо будівництва церкви на Київщині

На Київщині – в селищі Боровій – конфлікт через незбудований храм Української православної церкви. Його вирішила звести одна з парафіянок. Утім, близько сотні людей – проти. Вони кажуть: це будівництво незаконне. Тож вирішили зруйнувати підмурки майбутньої церкви.

..відео на сторінці каналу.

п.с.:..ось така цікава новина вийшла у того каналу. І як реагувати на цю брехню? З посіпаками цмп та ярими прихильниками рузкемір діалог неможливий (черговий наочний приклад ), бо навіть з екранів на камеру відверто брешуть (а це попри те, що всім місцевим відома правда). І зважте, жодного слова про повну назву свого закладу чи парафії, лише упц (а мп забули) і все. Про панотця в кадрі теж якось стисло, чиєї той парафії і чи має він повну інфу, бо можливо його ввели в оману і він так легко повівся, або все-ж мав певний інтерес…

..і на згадку приходить, що саме такі дії стали підгрунтям війни на сході та анексії в Криму, коли певні персонажі розіграли “кіно”, ввели в оману решту, та заподіяли горе та збитки. Саме вони торочили про “іхтамнет”, “прітєсняют”, “распятогомальчіка” і тд., чим спровокували ескалацію подій та людські жертви.

..а тепер уважно: саме всі хто працював над цією новиною, писав той текст та давав інтерв’ю, знову ввели всіх глядачів в заплановану ними брехню, вкотре вчинили ганебний вчинок, створили мешканцям смт.Борова негативний імідж, як людей що зруйнували “церкву”, але без пояснення що це незаконний самобуд московського патріархату. Бо тоді б новина отримала інший зміст…

..а далі вже традиційну гілку новин з “підслухано Борова

.

Сьогодні близько 17:00 до нас приїздило телебачення , телеканал НТН з приводу церкви МП…… Так ось дивилась ці новини о 19:00 на НТН програма “Свідок”….. просто без слів….. виявилось що наші місцеві активісти демонтували церкву УП..

Скрыть комментарии

Артем Сысолятин

УП – це що?
Vladislav Kolomiets

Артем, українського патріархату
Максим Рудюк

Жостко!!
Так це правда уп?
Артем Сысолятин

Vladislav, УПЦ може бути КИЇВСЬКОГО та московського патріархату.
Joseph Green

Те почуття коли ти Атеїст
Алена Савчук

Скиньте відео
Оксана Нижник

Артем Сысолятин

Оксана, нтн це риговський канал такий як інтер входить в одну групу Inter_Media_Group , почитайте хто всі ці руководітелі, і все стане ясно, Валерий Хорошковский, Дмитрий Фирташ, Сергей Лёвочкин, у відео матеріалі навмисно замовчується що в даному випадку мова йде про упц мп.
Артем Козлов

нєдогаварівают на ТВ

займы онлайн

Comments are closed.