бср. події 8.06.2018. пояснення

Нарешті відбулось законне врегулювання ситуації щодо неправомірного рішення сесії селищної ради по звільненню Босого Д.А.
Деякі депутати, переслідуючи власні інтереси та використавши вирваний з контексту запис розмови для маніпуляції рештою депутатів, вступили в змову та незаконно звільнили з посади Босого Д.А. Після чого з посмішкою заявили “подай в суд і доведи”, чим вже показали свою некомпетентність і власну зацікавленість, оскільки забули про поняття презумція невиновності.
Через півроку було видано ухвалу суду про негайне поновлення Босого Д.А. на посаді секретаря та скасування незаконного рішення сесії. Але депутати разом з тимчасово невиконуючим обов’язки Руденко Ю.Ю заручившись підтримкою кураторів з Фастова, почали в паніці шукати зачіпки й “недописані букви” в законах, щоб не виконувати рішення суду, успішно ігноруючи статтю 129 Конституції України, яка говорить, що судове рішення є обов’язковим до виконання та статтю 14 КАС України, яка говорить, що судові рішення, які набрали законної сили, обов’язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування.
За час правління “свідомо активних” депутатів та Руденка Ю.Ю за підтримки Фастова в нашому селищі зупинено всі роботи, втрачено величезні надходження в бюджет і занедбано старі досягнення. А єдиною відомою на все селище справою стали незаконні горби біля пожарки. Краще стало лише депутатам, що переслідували свої інтереси. На Руденка Ю.Ю. відкрито кримінальну справу, яка згодом буде доведена до результату. Депутати ж сховались за тим, що рішення вони приймали колегіально і персоналізувати кримінальну відповідальність важкувато, але можливо відносно особливо активних порушників не платників податків та осіб з подвійним громадянством.
8 червня державними органами було примусово виконано рішення суду та поновлено Босого Д.А на посаді секретаря. Відомості про Босого Д.А, як діючого керівника Борівської селищної ради, містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

..для нагадування про події, архів:
сесія N20 скликання VII
сесія БСР N20. частина 2.
БСР. рейдерство?
БСР. вскривання дверей
БСР. віче 26.07.2017
БСР. доля печатки..
БСР. позачергова сесія. пояснення..
звернення громади.
буремна Борова
збори 30.07.2017. відео
звернення ініціативної групи
До депутатів ..
архів. ГО “РУХ”. запити до БСР
архів. БСР. доля печатки..
Босой. бср. події 20.02.2018
Босой. суд. рішення від 19.02.2018
бариги з бср
бср. вакансія і кандидати
Босой. бср. судові справи . 28.02.2018
юю. бср. судові справи . 02.03.2018
бср. анонс сесії XXX
сесія N30 скликання VII (фальшстарт)
пдслхно брва. сайт бср
пдслхно брва. робота бср

 

п.с.: якщо є бажання оппонентів довести свою правоту, дослухайтесь власних порад – звертайтесь до суду, як це було зроблено Босим Д.А. Ті з депутатів хто мав сумніви та вагався, але зберіг гідність і бажає працювати далі на користь громаді смт.Борова – долучайтесь до роботи! Хто бажає протидіяти розвитку селища і робить тільки на власний карман і інтерес – складіть повноваження і припиніть деструктивні дії. Тих людей, що було оманою вами обдурено і які вже прозріли за цей рік, варто пожаліти..

 

  займы на карту

Comments are closed.