архів. ГО “РУХ”. запити до БСР

Posted on by

..враховуючи відсутність у вільному доступі, навіть після численних звернень до представників БСР, актуальних інформаційних звітів і повідомлень, було від імені керівника ГО “Рух розвитку селища Борова” Босого Д.А. ініційовано відповідні запити до тимчасового в.о. Борівської селищної ради Руденко.Ю.Ю.

Раніше потреба у подібних запитах була відсутня, інформація надавалась безперешкодно і в повному обсязі для оприлюднення, а тепер вимушені її вимагати, що є певною ознакою змін. Нагальні запити: копії протоколів депутатських комісій, копії протоколів з 21 по 23 сесію, копій декларацій працівників БСР. Термін: до 10 діб.

..а потім надійшли “відповіді”:

БСР. відповідь на запити. 29.11.2017.

..враховуючи відсутність у вільному доступі від БСР важливої інформації, актуальних звітів і повідомлень, було від імені керівника ГО “Рух розвитку селища Борова” Босого Д.А. ініційовано додаткові відповідні запити до тимчасового в.о. Борівської селищної ради Руденко.Ю.Ю. Минув зазначений законом термін, коли потрібно надати відповіді, і звернулись до бср 29.11.2017 за поясненнями. Було продемонтстровано офіційну відповідь на декількох аркушах. Ознайомтесь.. Всі як під копірку.


..а це “своєчасна” відповідь на проведення урочистих заходів до вшанування подій 99 річниці Мотовилівського бою. Оперативно.

..найкреще для махінацій – це повне втаємничення всіх рішень і дій, щоб менше виникало підзр, втиху все..

 

п.с.: офіційнії відповіді від бср на ці запити  наразі відсутні.

 

кредит

Comments are closed.