архів. питання стадіону в яру. сесія N23 скликання VII

Posted on by

..наздогін пройденій сесії N23 скликання VII і заявам  недалекого представника бср, що відмовився надати інформацію (на відео 2.22.44) про невідомих заявників на землі під власну забудову, а раніше іншим людям вже натякав що це начебто будуть ділянки для атошників (!).  Справжня інформація надійшла трохи згодом і з інших джерел....на фото зверху вказано БАЖАНЕ місце під власну забудову, що обрали заявники, і котрі надали відповідні заяви керуючись Конституцією України та Земельного кодексу. Головне: ці заявники ніякі не атовці! Вони схоже випадково (!) обрали приблизне цікаве їм місце (воно дійсно поруч яру!), доклали його до своїх заяв на імя в.о., і цілком випадково дата подачі заяв збіглось з датами активних робіт на майданчику. У приватній розмові автор заяви і бувший односелець (тепер мешкає у столиці) розповів як і чому подав свою заяву (вгорі пояснення), здивувався наступним подіям навколо цього (обуренням його заявою мас), і запевнив що йому байдуже де саме нададуть ділянку йому під будівництво (місце – це не принципово, будь-де у Борові), і він проти того щоб відбирати стадіон у дітей (коли пояснили йому суть притензій)! Тобто, їх заявою одна (!) особа скористувалась у своїх негарних цілях, щоб стикнути лобами демобілізованих бійців-атоців або дійсних авторів заяв і місцевих мешканців масиву “Білки” в смт.Борова!

Вкотре бійцями ато прикривають свої меркантильні інтереси (так само прикривались раніше чернобильцями-афганцями)!  Напередодні сесії ця персона з бср розповсюдила чутки про “амбіції атошників” і додатково позвонила і попередила депутата про можливі “негаразди і проблеми” з землею, явно очікуючи певного ефекту, і той незабарився..


..фото заяв цілком пристойне, все мабуть як годиться (можна брати за зразок!), але чому саме їх було взято до розгляду і де та черга ( заяви що робили на роки раніше інші люди, де заяви атовців?) на отримання землі?

..активна і задіяна у процесі будівництва молодь і літні люди прийшли до бср з одним питанням: чому на землю у яру, котру вичищають вже понад 1,5 року вийнятково за власний кошт, ніхто жодного разу не писав заяв на отримання там землі, а як тільки роботи активізувались, то одразу туди звернули увагу і знайшли раптових бажаючих на неї? Здивували поведінка тимчасового в.о., котрий ігноруючи присутніх (що години 2 чекали свого часу) забажав зненацька закрити сесію, без вирішення нагального питання (йолоп!). Присутня громада наголосила на продовженні.. На відео це з 2.12.45 і все що далі..

Далі той самий в.о. поніс повну несінітницю, що яскраво демонструє його як заангважованого тіпочка, який схоже виконує чиєсь негарне замовлення (!) по цьому яру. Тимчасовий в.о. вкотре доводить свою безпринципність і роботу не на громаду смт.Борова, а на чиїсь інтереси, і котрий штампує папери печаткою бср без уяви про їх цінність і відповідність та ймовірні наступні наслідки – і нахіба нам такий в.о.? .

..як весело себе вели окремі депутати у цій ситуації, вони пригали з однієї теми на іншу, тягли час і посилались на інші випадки, давали пояснення як стосовно теми, так і поруч, видно що всі разом “плавали” у цій ситуації і жоден не хотів обрати якесь рішення – і нахіба нам ці депутати?.

..головне, ніхто в бср НІЯКИХ грошей на стадіон на Білках не просив, а відповідач все уводив розмову в бік (2.29.44) від головного питання, що мало стосувалося стадіону у яру, і навіть почав застосовувати сленг (це на 2.30.40)  для пояснення (!) та видав перл: “..поки я знаходжусь тут і працюю, я вам кажу, не буде рішення про виділення землі під забудову! ” (с) Це Слово людини, яка фактично створила цю ситуацію, фактично очолює бср, відібрала у атошників можливість отримати землю на кокосі підтасовками перед відповідним голосуванням (ще й руку тяг), фактично підставила своїми діями тогочасного в.о. Босого,  створювала різні негаразди раніше, і у якої відсутня відповідна до посади освіта, і він гарантує своїм СЛОВОМ! І цей брехун Ваня Кирсенко щось може гарантувати?  – і нахіба нам цей “харант”?

п.с.: .. стосовно питань по спискам у садочки, що є актуальними і формують живу чергу, так відповіді і не надійшли. Висновок: там мухлюють! Хто керує цими списками? Ваня Кирсенко – типовий йолоп! (яке вдале передвиборче гасло!)

 

п.с.: згодом заявник на наділи подав заяву у міліцію про неправочинні дії тимчасового в.о., котрий свідомо спровокував конфлікт між мешканцями і ним, користуючись можливістю. Справу замяли.. деньги в долг

Comments are closed.