сесія N23 скликання VII

..довгоочікуванна і анонсована подія відбулась! У приміщенні БСР 6.10.2017 провели чергову сесію N23 скликання VII. Починали довго бо збирали необхідний кворум, потім вмикнули гімн, а потім почали свою роботу..

..цікаво було все, але ділилось на основні потоки, три яких домінували: місцева адміністраційно-бюджетно-організаційні питання, питання забезпечення місцевого лікарняного закладу і про землю під стадіон на Білках. Між цими виступами в “антракті на манежі” періодично випускали клоунів, що досить жваво і органічно розважили присутніх, але ніяк не вплинули на суть рішень..

..була ще “рекламна пауза” з твердопаливними котлами промислового призначення для шкіл-лікарень-садочків від добродійників на безоплатній основі. Все виглядало гарно і мало інтригуючий зміст, а деталі є в опису представника на відео..

..традиційно відсутні анонси сесійних питань і тем обговорень, а також відсутні ВСІ рішення попередніх сесій, вкотре ставить питання легітимності прийнятих рішень і відповідності посад у присутніх. Але схоже, що ні відсутність освіти, знань і тд. у адміністрації БСР взагалі нікого відповідальних і контролюючих не бентежить, що знаходяться у фастові-кийові (невже корупція?), рівно як і решту мешканців нашого н.п. (бо їм всім пофіг!)…

..шаленна економія паперу і сучасні технології в дії – це мабуть вірне рішення, але..


..клоун в антракті. Це буде традицією?


..мешканці з масиву “Білки”, що зібрались відстоювати свій стадіон, на котрий хтось зазіхнув (таку інформацію надав предстаник бср, серед людей якого кличуть “крисенко”), він навіть продемонстрував здалеку папіри с заявами! На настирне прохання їх надати для перегляду він проігнорував (чим трішки порушив  ч.1 ст.3 Закону України) і додав собі у карму “мінус”. Але хіба то важливо після всього скоєнного?


..у пошуках місця для стадіону. Йойо працює. Звісно, це не печатки тирить зі столу бухгалтера…


..і як на його маячню реагують. .

..щоправда, якщо ви далекі від місцевих подій і не ведете спостереження за цим всім, то все цілком пристойно і навіть енергійно, з всебічними обговореннями різних питань компетентними особами і тд…

..відео до 3-х годин, без зайвого редагування і тд., як є. Тож пориньте у атмосферу сесійного запалу в БСР..

 

  микрозайм

Comments are closed.