архів. Списки дітей в садочок?..

Posted on by   

..певний час було непрозоре рішення встановлення дітей на черги у садочки в смт.Борова, постійно виникали підозри і сумніви у батьків і тд. Потім просте рішення вирішило цю диллему: всі списки оприлюднили, їх веде БСР, пофамільно відомо хто і де стоїть в якій черзі. Все так?.

..Але дійшли чутки (!) що начебто старі схеми вернулись, і хтось (хто керує списками) знову щось “хімічить”, і все стало ніби за “хабар”. Ми звісно у це вірити відмовились, і одразу як про цю ситуацію дізнались, направили дружній запит відповідальній особі в БСР. Чекаємо на відповідь..

..бо нагадаю, ще у 2016 році було прийнято рішення, де ці заяви будуть передаватися в постійну депутатську комісію з питань освіти і оновлений список відповідної дитячої установи буде публікуватися на сайті. Все.

попередні повідомлення:
Списки дітей в садочок Віночок
Списки дітей в садочок Калинка. доповнені
списки дітей. нагадування..

п.с.: якби не активність батьків і окремих депутатів, та не “своєчасне” звільнення планокура-бляхарника, то продовжувались питання без відповіді “де списки дітей до ДНЗ в смт. Борова?“, то на “засідання депутатської комісії..” їх теж не було б..

..саме так працював той юю разом з планокуром.. микрозаймы

Comments are closed.